Společnost ZTE Corporation (výrobce zařízení značky nubia) oznámila ceny a globální dostupnost modelu nubia Pad 3D. Tablet Pad 3D je k dispozici na oficiálních webových stránkách od 23. března 2023. Volný prodej startuje 11. dubna 2023. Cena začíná na 1299 € a ve fázi předobjednávek mohou zákazníci využít slevu 100 € a při nákupu produktu obdrží nabíječku jako dárek.

nubia Pad 3D – Pohlcující 3D zážitek

nubia Pad 3D

Tablet Pad 3D integruje nejmodernější technologii 3D světelného pole Leia s robustním výpočetním enginem AI společnosti ZTE. Dostal do vínku dynamické trojrozměrné sledování obličeje a dokáže přizpůsobit nejpohodlnější úhel pohledu současně až z 8, které může nabídnout. S pomocí pokročilých neuronových sítí a algoritmů deep-learning transformuje tablet obrovské množství 2D obsahu. Včetně streamovaných médií, her a filmů, do bezkonkurenčního a pohlcujícího 3D vizuálního zážitku. A to vše v reálném čase.

Kromě přehrávacího prohlížeče je Pad 3D také zařízením pro tvorbu 3D obsahu. Adaptoval princip stereoskopického vnímání lidského oka a jeho přední i zadní duální fotoaparát jsou schopny zaznamenat 3D pohled na svět pro 3D fotografování a 3D videohovory. To uživatelům umožňuje vytvářet vysoce kvalitní 3D obsah.

Slušná nabídka aplikací

nubia Pad 3D

Obchod s aplikacemi Leia App Store nabízí uživatelům pestrou škálu 3D aplikací. Jako je 3D chat, 3D streamování médií, 3D hry, 3D divadlo, 3D natáčení a další nástroje pro tvorbu. Aplikace tabletu nubia Pad 3D jsou neoddělitelné od silné podpory ekosystému Leia. Včetně technologie Stability.ai, která umožňuje vytvářet generativní umění ve 3D LeiaDream, integrace SDK s Unreal Engine, Unity a mnoha dalších.

Kromě toho se nubia Pad 3D neomezuje pouze na spotřebitelské aplikace, ale lze jej využít i v komerčních scénářích, jako jsou 3D výukové digitální demonstrace, lékařská podpora, digitální výstavy a další oblasti.

Vlajkový výkon, mimořádně dlouhá výdrž a vytříbený design

Tabletu Pad 3D tiká pod kapotou čipset Snapdragon 888. Dále dostal do specifikací 12,4-palcový IPS LCD displej s rozlišením 2560*1600 a inteligentní vysokou obnovovací frekvencí 120 Hz. Dále 8/12 GB RAM a úložištěm 128/256 GB. Velká 9070mAh baterie s 33W rychlonabíjením poskytuje dostatek energie pro vaše trojrozměrná dobrodružství.

Díky kovovému provedení těla je nubia Pad 3D lehký a přenosný. Konstrukce s více rozhraními a slotem na karty také výrazně zlepšuje použitelnost.

nubia Pad 3D – Cena a dostupnost

Tablet Pad 3D je možné zakoupit od 23. března 2023 prostřednictvím oficiálních webových stránek za cenu začínající na 1299 EUR a dobrou zprávou je, že bude dostupný i v ČR.