Elektrokola se v dnešní době stále více prosazují a je celkem snadné pochopit jejich přitažlivost. Možnost pomoci vašemu šlapání výkonným motorem je prostě perfektní a dělá z něj skvělý nástroj pro dojíždění do práce. Nebo společníkem pro vaše lehká každodenní dobrodružství v přírodě. Správné elektrokolo někdy potřebuje i skládací konstrukci, abyste ho mohli snadněji skladovat a přepravovat. Elektrokola Engwe splňují všechny tyto požadavky a nyní je můžete získat s příjemnou masivní slevou. Pojďme se tedy na ně podívat.

Engwe P26: Atraktivní městské elektrokolo

Engwe P26 má atraktivní městský design se sníženou horní částí rámu pro snadné nasedání a sesedání. K dispozici jsou dvě barevné varianty – modrá metalíza a šedá. Prodejce se chlubí kvalitním procesem barvení, který zajistí, že barva bude vypadat dobře i po dlouhé době.

Pláště na kole Engwe P26 najdete v rozměru 26″. Celkově kolo měří 173 cm na délku a 112 cm na výšku. Hmotnost kola není příliš vysoká, konkrétně se zastavila na 26 kg.

Elektrokola Engwe

Elektrokola Engwe – Výkonný motor a výdrž

Kolo se může pochlubit 250W motorem (maximální dočasný výkon až 500 W), který poskytne točivý moment až 40 Nm. Maximální rychlost se u evropské verze zastavila na 25 km/h a bohatě postačí na každodenní nenáročné jízdy na kole po městě.

Po vypnutí omezovače rychlosti však můžete jet až 35 km/h. Maximální doporučený sklon je uveden 7°. K výkonnému motoru samozřejmě potřebujete kvalitní baterii a ani po této stránce vás elektrokolo nezklame. V balení najdete baterii s celkovou kapacitou 612 Wh (36 V 17 Ah), která vám v ideálních podmínkách zajistí dojezd až 100 km.

Elektrokolo Engwe P26 aktuálně můžete získat za příjemnou cenu 1299,16 euro při použití slevového kupónu PEP26. Doprava je z evropského skladu a akce platí do konce dubna.

Další elektrokola Engwe (a scooter) ve slevě na eshopu Hekka

ENGWE S6

Scooter Engwe S6 aktuálně můžete získat za příjemnou cenu 706,37 euro při použití slevového kupónu PES6. Doprava je z evropského skladu a akce platí do konce dubna.

ENGWE T14

Elektrokolo Engwe T14 aktuálně můžete získat za příjemnou cenu 631,83 euro při použití slevového kupónu PET14. Doprava je z evropského skladu a akce platí do konce dubna.

ENGWE EP-2 Pro

Elektrokolo Engwe EP-2 Pro aktuálně můžete získat za příjemnou cenu 1142,21 euro při použití slevového kupónu PEP2P. Doprava je z evropského skladu a akce platí do konce dubna.