Pokud se jen trochu zajímáte o čínské technologické značky, tak jste se už určitě setkali s neúnavnými výrobci chytrých nositelností No.1, kteří s neutuchající vervou sází na trh další a další modely. A jejich příštím počinem budou chytré hodinky No.1 F5, které by měly dorazit na trh někdy v polovině listopadu.

Podle výrobce budou No.1 F5 excelovat ve čtyřech oblastech. Zaprvé budou plně využívat vlastního integrovaného GPS modulu, takže nebude problémem si s nimi vyrazit ven na nějaké to sportovní vyžití. Hodinky by také měly v reálném čase zaznamenávat teplotu a nadmořskou výšku, takže se budou hodit jako turistický doplněk pro pozdější kontroly vašich tras.

Další výhodou by měla být masivní výdrž baterie, protože na jedno nabití byste se údajně měli dostat až na 25 dnů používání. To zní skoro jako sci-fi oproti jiným modelům chytrých hodinek. A jako poslední bod výrobce hovoří o certifikaci IP67, která sice není maximální možná v odolnosti, takže na potápění to nebude, ale nějaká malá vodní koupel nebude problémem.

Jak již bylo řečeno tak by se hodinky měly objevit na trhu zhruba v polovině listopadu a zatím netušíme přesnou cenu, ale určitě dáme vědět až budeme vědět více. Prozatím se na ně můžete podívat například na oficiálních stránkách značky.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.