Asi není nutné příliš představovat jedno ze jmen, které v poslední době nejvíce pomohly dat podobu směrování mobilního trhu, tedy první generaci tohoto tohoto telefonu abychom byli přesní. Ano, řeč je o Xiaomi Mi MIX, které odstartovalo vlnu více či méně úspěšných klonů a v podstatě definovalo celé designové odvětví. Na světě už je druhá generace Mi MIX 2, která touží jít ve stopách předchůdce a právě nabídku tohoto kusu pro vás dnes máme.

Ačkoliv byste určitě dokázali přesné specifikace Xiaomi Mi MIX 2 odrecitovat v polospánku o půlnoci, tak si stejně dovolím malé připomenutí. Koneckonců si to jeden z nejdostupnějších současných vlajkových modelů určitě zaslouží. Telefon může nabídnout 5,99-palcový 18:9 displej s FullHD+ rozlišením, Snapdragon 835, 6 GB RAM, 64/128/256 GB vnitřní paměti, tělo z keramického materiálu, 12 MPix zadní fotoaparát Sony IMX386 s 4-osou optickou stabilizací a globální podporu veškerých LTE frekvencí. Tak co myslíte ?

A cenově se opravdu nejedná o žádné „hausnumero“ jak tomu bylo u přestřelených nabídek první generace a vzhledem k výbavě se opravdu jedná o jeden z nejdostupnějších současných vlajkových modelů. My pro vás dnes máme nabídku z e-shopu Lightinthebox, kde je k mání za $531.99/€475.97, takže pokud uvažujete o pořízení tohoto krasavce, tak by vás tato nabídka mohla zajímat.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.