Majitelé chytrých telefonů od čínského výrobce Meizu mají zase po nějaké době důvod se radovat. Tento čínský výrobce totiž konečně oznámil datum vydání finálního vydání Flyme 6. Tato zpráva znamená, že stabilní verze Flyme 6 je konečně na cestě, při které nabralo dlouhého zpoždění.

Původně byla aktualizace naplánována na duben/apríl, ale kvůli neoznámeným důvodům se tomu tak nestalo a místo toho se Flyme 6 dostane k uživatelům až v červenci/jůli.

Prvně se aktualizace Flyme dostane pouze k majitelům telefonů Meizu M3 Note a M2, ale v dalším průběhu roku se Flyme 6 dostane také do těchto následujících zařízení: Meizu PRO 5, PRO 6, PRO 6 Plus, MX6, MX5, MX4 , MX4 Pro, M3, M3E, M3 Max, Note M1, Note M2, U10 a U20. Majitelé modelů Meizu M5, M5 a M5 si budou pak muset počkat delší dobu, ale Meizu slibuje, že i k nim se aktualizace dostane ještě před koncem roku.

Co se týče dalších zpráv ohledně společnosti Meizu, tak ta nedávno oznámila, že plánuje uvolnit Flyme Android ROM i pro konkurenčních mobilní telefony. Zatím nebylo oznámeno žádné datum, ale víme, že Flyme je ve vývoji pro telefony značky OnePlus a ZUK.