LeEco má za sebou oficiální představení na americkém trhu, kde se uvedlo svou současnou špičkou z vlastní produkce. Při této příležitosti představilo novinkové LeEco S3 vedle již známého LeEco S3 Pro s velmi vyváženou výbavou na úrovni opravdové vlajkové lodi.

Čeho jsme se však nedočkali, byl avizovaný telefon s úsměvem na zádech. Říkáte si jaký úsměv? Již před nějakým časem se zde objevil článek o připravovaném přístroji společnosti, jehož jsem se doposud nedočkali. Tomu dominuje duální fotoaparát s velmi zajímavým uspořádáním optiky spolu s duálním bleskem, vytvářející cosi podobající se usměvavému smajlíku.

leeco-le-3-dual-tenaa

Po prvních únicích někde z počátku léta by většinu z nás spíše napadlo, že jde o jakýsi nejapný žert. Jenže po zářijovém/septembrovém uvedení tohoto tajemného přístroje u certifikačního úřadu TENAA můžeme směle říci, že se jedná o reálně plánovaný smartphone.

leeco-selfie

Navíc vše nyní potvrzují i další úniky. Prvním je nedávno zveřejněná fotografie CEO Jia Yueting spolu s Rob Chandhok (Chief R&D Officer, LeEco North America) v Americe, kteří si pořizují tímto telefonem společné selfie. A teď další fotografie, zobrazující verzi v černé matné barvě.

Telefon přijde v kovovém provedení a svým designem oddělujících linií připomíná nedávno představené iPhony 7. Touto novinkou chce LeEco pravděpodobně zavést novou řadu, vyplývající z názvu očekávané novinky LeEco Le 3 Dual. Do budoucna by tak mohla nahradit řadu známou buď po názvem Le nebo často také uváděnou pod písmenem S.

Telefon se pochlubí 5,5 palcovým displejem s FullHD rozlišením, deseti jádrovým procesorem Mediatek Helio X25 o taktu 2,5 GHz, 3 GB RAM operační paměti, 32 GB interního úložiště, 13 Mpx hlavním fotoaparátem a 8 Mpx selfie kamerou. Za další přednost můžeme považovat i baterii s kapacitou 3900 mAh.

Tak doufejme, že telefon bude představen již brzy.