Pamatujete ještě na zlatou éru značky LeEco neboli LeTV ? Jejich telefony vypadaly prostě skvěle a nabízely i velmi zajímavé ceny. Momentální klinická smrt značky je samozřejmě nemilá, ale na druhou stranu znamená šanci na pořízení jejich telefonu za směšnou cenu. Ano, samozřejmě vše má své háčky a v tomto případě si prostě kupujete starší telefon s nulovou budoucí softwarovou podporou, ale komunita ohledně značky je stále poměrně aktivní. A kdo by odolal fešnému LeEco LeTV Le2 X526 jen za 88.99 euro ?

LeEco LeTV Le2 X526 je opravdu skvěle vypadající i zpracovaný telefon, který v mnoha ohledech lehce předběhl dobu, i když věci jako je USB Type-C port i pro přenos audio signálu mnozí nevidí rádi. Telefon na svou dobu nabídl i velmi slušné vybavení zahrnující 5,5-palcový displej s FullHD rozlišením a klasickým poměrem stran 16:9, procesor Snapdragon 652, 3 GB RAM, 64 GB vnitřní paměti, 16 Mpix zadní fotoaparát, 8 Mpix selfie kamerku, celokovové zpracování, 3000 mAh kapacitu baterie, dual SIM a ano, i starší systém Android 6.0 Marshmallow.

Naopak příjemným bonusem pro model od LeEco je i přítomnost našich kompletních LTE frekvencí, což se poštěstilo jen několika málo kusům z jejich produkce. A telefon pořídíte na portálu Ebay opravdu jen za 88.99 euro, takže za malý výlet za minulými klasikami ani příliš nezaplatíte.