Pamatujete ještě na zlatou éru značky LeEco neboli LeTV ? Jejich telefony vypadaly prostě skvěle a nabízely i velmi zajímavé ceny. Momentální klinická smrt značky je samozřejmě nemilá, ale na druhou stranu znamená šanci na pořízení jejich telefonu za směšnou cenu. Ano, samozřejmě vše má své háčky a v tomto případě si prostě kupujete starší telefon s nulovou budoucí softwarovou podporou, ale komunita ohledně značky je stále poměrně aktivní. A kdo by odolal fešnému LeEco LeTV Le2 X526 jen za 88.99 euro ?

LeEco LeTV Le2 X526 je opravdu skvěle vypadající i zpracovaný telefon, který v mnoha ohledech lehce předběhl dobu, i když věci jako je USB Type-C port i pro přenos audio signálu mnozí nevidí rádi. Telefon na svou dobu nabídl i velmi slušné vybavení zahrnující 5,5-palcový displej s FullHD rozlišením a klasickým poměrem stran 16:9, procesor Snapdragon 652, 3 GB RAM, 64 GB vnitřní paměti, 16 Mpix zadní fotoaparát, 8 Mpix selfie kamerku, celokovové zpracování, 3000 mAh kapacitu baterie, dual SIM a ano, i starší systém Android 6.0 Marshmallow.

Naopak příjemným bonusem pro model od LeEco je i přítomnost našich kompletních LTE frekvencí, což se poštěstilo jen několika málo kusům z jejich produkce. A telefon pořídíte na portálu Ebay opravdu jen za 88.99 euro, takže za malý výlet za minulými klasikami ani příliš nezaplatíte.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.