Společnost Meizu před pár dny vydala teaser, na kterém nenápadně naznačuje, že na MWC 2015 představí své zařízení s nějakým, v té chvíli utajeným, operačním systémem. Samozřejmě, „modří“ tušili, že by to mohl být Ubuntu, protože s tímto OS Meizu koketuje už nějaký ten pátek.

Hodně se mluvilo i o tom, které Meizu zařízení by bylo tím nejvhodnějším adeptem na Ubuntu. Dokonce padlo i několik zmínek, že by to mohla být i úplná novinka, která bude na MWC představena s tímto OS. Ovšem největším favoritem se jevil MX4 nebo M1.

Zdá se, že spekulace, který Meizu telefon dostane do vínku Ubuntu jsou u konce. MWC se blíží kvapným krokem a snad proto Meizu odtajnila informaci, že ten, který bude na MWC 2015 představen s Ubuntu, bude MX4.

screenshot.2

Na čínské oficiální Weibo stránce se včera objevila upoutávka, zobrazující telefon MX4 a nápis: More than better. To by mohlo být jasným potvrzením, že druhým přístrojem, po  BQ Aquaris E4.5, běžícím na Ubuntu, bude Meizu MX4. Stejná upoutávka se objevila i na anglických stránkách Meizu, takže se dá předpokládat, že MX4 s Ubuntu by se mohl objevit i na mezinárodních trzích.

[Zdroj] [Zdroj] [Via]