Společnost Acer je známá nejen produkcí stolních počítačů a notebooků, ale také její chytré telefony na sebe upoutaly pozornost fanoušků. Většina z nich běžela na OS Android, ale společnost má na svém kontě i několik telefonů s operačním systémem Windows Phone, které však nebyly zas až tak úspěšné.

Letos Acer opět pokouší štěstí a na MWC v Barceloně chce představit nový telefon s OS Windows 10. Jeho přesné specifikace zatím nejsou známy, na jejich odhalení si budeme muset ještě pár dnů počkat. Vzhledem k tomu, že by Windows 10 pro mobilní telefony měl být uvolněn až v polovině letošního roku, je velmi pravděpodobné, že ani tento telefon nepůjde do prodeje dřív.

Další novinkou, kterou Acer v Barceloně hodlá představit, bude telefon z řady Liquid Jade a také zbrusu nové nositelné zařízení. Ovšem ani v tomto případě nejsou známy žádné informace o parametrech.

[Zdroj]

 

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.