Xiaomi zřejmě pracuje na nástupci řady Smart Band 8. Toto nositelné zařízení jsme prvně spatřili v loňském roce na domácím trhu značky v Číně. Nyní se však zdá, že Xiaomi Smart Band 9 již brzy spatří světlo světa a podívá se na trh. Zde je tedy zatím vše, co o tomto nositelném zařízení víme.

Xiaomi Smart Band 9 navštívil Singapurskou IMDA

Chystaný model náramku Smart Band čínského technologického giganta se objevil v databázi IMDA, což je singapurská certifikace. To znamená, že Smart Band 9 zřejmě brzy uvidíme a dočkáme se i jeho uvedení na globální trh. Výpis potvrzuje číslo modelu M2345B1 pro základní verzi a číslo modelu M2346B1 pro Smart Band 9 s NFC. Bohužel bližší podrobnosti týkající se tohoto zařízení, jako jsou jeho specifikace, funkce, design a další, jsou zatím nejasné.

Xiaomi Smart Band 9

Xiaomi Smart Band 9 a Smart Band 9 NFC byly spatřeny v Číně a minulý měsíc získaly také zdejší certifikaci. Již v únoru 2024 se předchozí generace náramku Smart Band 8 Pro konečně začala prodávat i v Evropě, přestože se poprvé objevila v Číně v srpnu 2023. Na druhou stranu základní náramek Smart Band 8 se podíval na trhy již v dubnu 2023. Nyní tedy můžeme očekávat, že se blíží i uvedení náramku Smart Band 9 na trh. A jak vypadalo představení náramku Smart Band 8 se můžete podívat zde.

Je třeba poznamenat, že se stále jedná pouze o nepotvrzenou zprávu, takže tyto informace berte s rezervou. Pro rekapitulaci: loňský náramek Smart Band 8 diponuje 1,6palcovým displejem AMOLED, který nabízí špičkový jas 600 nitů a funkci Always On Display. Nabízel různé monitoringy související se zdravím, jako je monitor srdečního tepu, senzor SpO2, sledování spánku a monitor menstruačního cyklu. Na jedno plné nabití vydržel přístroj pracovat až 16 dní. Můžeme tedy očekávat podobné specifikace spolu s možnými hardwarovými vylepšeními pod kapotou.