Společnost Huawei se chystá celosvětově uvést na trh svůj nový fitness tracker Band 9. A náznaky ukazují na jeho brzký příchod. Po nedávném listování na malajsijskou certifikační autoritu SIRIM obdržel nyní Band 9 také certifikaci TDRA ve Spojených arabských emirátech.

Náramek je v databázi TDRA uveden pod číslem modelu KIM-B19. Stejným jako v databázi SIRIM. Kromě přítomnosti na stránkách s certifikací, která naznačuje, že uvedení na trh v SAE je pravděpodobné, však výpis neprozradil žádné další podrobnosti o tomto nositelném zařízení.

Ačkoli certifikace neuvádí žádné podrobnosti o jeho funkcích nebo specifikacích, očekává se, že Band 9 naváže na úspěch svého předchůdce Band 8, který byl uveden na trh v loňském roce.

Huawei Band 9

Huawei Band 8 – rekapitulace

Pro rychlou rekapitulaci, Band 8 disponuje velkým 1,47palcovým AMOLED displejem. Ten nabízí skvělý vizuální zážitek pro cenově dostupný tracker. Obsahuje technologii Huawei TruSleep 3.0 pro přesné monitorování spánku a personalizované navádění ke spánku.

Kromě toho náramek Band 8 disponuje funkcí sledování srdečního tepu TruSeen 5.0. Ta uživatelům poskytuje 7denní graf klidového srdečního tepu pro informace o zdraví jejich srdce.

Kromě monitorování spánku a srdečního tepu nabízí náramek Band 8 více než 100 sportovních režimů. Dále detekci kyslíku v krvi, sledování zdraví žen a celodenní monitorování stresu. Za zmínku stojí působivá 14denní výdrž baterie. A podpora rychlého nabíjení, díky kterému se náramek dostane z 0 na 100 % za pouhých 45 minut.

Vzhledem k tomu, že se náramek Huawei Band 9 objevil v certifikačních databázích, je zřejmé, že jeho uvedení na trh se blíží. Přestože konkrétní podrobnosti jsou prozatím poněkud neznámé. Ale můžeme očekávat, že se v následujících dnech objeví další informace.