11. listopad je sice ještě daleko, ale pro miliony nakupujících po celém světě není příliš brzy na to, aby se začali chystat na pravděpodobně největší online výprodej. Šílený výprodej Singles Day – známý také jako 11.11. – se stal největším nákupním festivalem na světě. Slevy 11.11. se neomezují jen na vybrané produkty. Pokud hledáte způsob, jak zvýšit svou produktivitu na další level, Microsoft Office je platforma, která vám pomůže. A Godeal24 nabízí nejlevnější výprodej 11.11 na všechny produkty Microsoftu. Takže můžete zvýšit svou produktivitu a využívat výhod oficiálních Windows a Office.

Jedná se o akci s obřími slevami na veškerý populární software pro PC. Verze Office 2021 pro PC i Mac jsou k dispozici za zajímavě nízkou cenu. Uživatelé PC mohou získat Office 2021 Professional za 25,11 €. Zatímco nabídka pro Mac se vztahuje na edici 2021 Home & Business for Mac za 36,66 €. Případně pokud potřebujete Office a Windows 11, můžete si pořídit balíček Office 2021 Pro a Windows 11 Pro za 36,59 €. Koupíte-li jednou, budete mít navždy přístup ke všem základním aplikacím Microsoft bez měsíčních poplatků. Samotný doživotní balíček Windows 11 Pro stojí 12,11 €. Tak se na to pojďme podívat.

Double 11: Šílený výprodej Singles Day

VÍCE KLÍČŮ NAJEDNOU ZNAMENÁ SAMOZŘEJMĚ VÝHODNĚJŠÍ CENY !

CENOVĚ VÝHODNÉ BALÍČKY SOFTWARU (S KUPÓNEM “SGO62”)

Double 11: Šílený výprodej Singles Day – Další slevy

SLEVY AŽ 50% NA DALŠÍ VERZE OFFICE A WINDOWS (S KUPÓNEM “SGO50”)

NEJOBLÍBENĚJŠÍ NÁSTROJE ZA NEJLEPŠÍ CENY

>>>Další nástroje

Godeal24 zná “historii” každé prodávané licence a uživatelé je tak mohou bez problémů používat. Z toho důvodu jsou licence, které lze na Godeal24 zakoupit, “doživotní”, tj. lze je používat bez omezení: operační systém bude aktualizován a podporován společností Microsoft po celou dobu jeho životnosti.

JAK ZAPLATIT NA GODEAL24 ?

  • Při checkoutu pokračuje jako “host” (případně si vytvořte účet) a potom vyplňte své údaje (Billing Information).Podzimní výprodej Godeal24
  • Vyberte “CWALLETCO” a klikněte na “Continue”.
  • Zkontrolujte objednávku a klikněte na “Place Order”.
  • Ná následující stránce vyberte volbu “Choose payment methods”.
  • Nakonec pak vyberte konkrétní platební metodu jako je Paypal nebo kreditní karta.

Samozřejmě na stránkách Godeal24 nenajdete jen ty základní softwarové produkty od Microsoftu, ale dají se koupit i PC hry ze Steamu, Originu, Uplay či Epic Store. Výhodou jsou i platby Paypalem nebo 24/7 zákaznická podpora obchodu, protože zvrtnout se v oblasti softwaru něco může skoro vždy. GoDeal24 má navíc hodnocení 4.9 a 98 % spokojenost zákazníků na TrustPilot, což je nezávislá platforma hlídající prodejce na internetu.

Všechny klíče jsou legální verze produktu a jejich nízká cena je díky tomu, že se jedná o verze obvykle distribuované s počítačem. Možnost jejich přeprodeje je legální díky rozhodnutí Evropského soudního dvora. Kontakt na Godeal24: service@godeal24.com.