Internetem se šíří upoutávka se sloganem „Think Higher“ a pozváním na představení nového Meizu produktu, které se uskuteční 19. listopadu/novembra v prostorách Vice pavilónu pekingského Národního stadionu v 14:30 hodin místního času. Zároveň s internetovým teasrem rozesílá Meizu i oficiální pozvánky na tuto slavnostní prezentaci.

Současná vlajková loď společnosti Meizu MX4, se stala velmi populární, a to zejména díky svým solidním parametrům, zajímavému designu a přijatelné ceně 1799 jüanů (294 dolarů). Na dobrý poměr cena/výkon zákazníci slyší, takže MX4 se prodává jako na běžícím pásu.

Co tedy můžeme, alespoň teoreticky, od MX4 Pro očekávat? Displej by měl být 5,5 palcový s 2K rozlišením. Procesorem by měl být osmi jádrový Samsung Exynos 5430 s big.LITTLE architekturou a 3 GB RAM. Hlavní fotoaparát bude 20,7 MPix se snímačem Sony a podporou 4K videa. Kromě toho by měl být MX4 Pro vybaven snímačem otisků prstů, integrovaným do fyzického kapacitního tlačítka „domů“.

Pokud bychom měli hovořit o ceně, tak se spekuluje o 2499 jüanech (cca 409 dolarů) pro čínské trhy, ale ani tato cena a ani cena pro trhy mezinárodní není potvrzena. Vyčkejme tedy do oficiální prezentace.

[Zdroj] [Via]

 

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.