Do velké prezentační akce Galaxy Unpacked společnosti Samsung už zbývá doslova jen pár dnů.  A asi už všichni určitě vědí, že výrobce na akci představí celou řadu nových produktů a mezi nimi nechybí ani nositelnosti. O prstenu Galaxy Ring jsme se zmínili už několikrát, ale o TWS sluchátkách Samsung Galaxy Buds 3 nás tipaři zatím příliš neinformovali. Je ale jisté, že i nová sluchátka výrobce představí na své prezentační akci v Paříži.

Nyní se ale na Instagramu objevila fotka jejich prodejního balení. Snímek na krabici jasně ukazuje, že sluchátka Samsung Galaxy Buds 3 mají nový design, respektive konstrukci. Zatím všechna sluchátka společnosti měla tvar pecek, ale teď mají sluchátka Galaxy Buds 3 stopku. Pro ty, kteří tuto konstrukci TWS sluchátek preferují, je to jistě vítaná změna.

Odhadované specifikace sluchátek Samsung Galaxy Buds 3

Jak již bylo řečeno, tipaři se o chystaných sluchátkách zmiňovali je velmi okrajově, takže jejich specifikace jsou stále v utajení. Vzhledem k tomu, že všechna sluchátka Samsungu, kromě modelu Galaxy Buds Plus z roku 2020, který nepodporuje ANC, mají celkem průměrné mikrofony. To se snad u nových sluchátek změní právě s jejich novou konstrukcí. Díky ní jsou totiž mikrofony blíž k ústům uživatelů.

Kromě toho nový design se stopkou nabízí víc vnitřního prostoru. Ten lze využít například pro větší baterii, která zvýší výdrž sluchátek. Případně se dá prostor využít pro výkonnější čipset a další senzory. Je také velmi pravděpodobné, že nová TWS sluchátka Galaxy Buds 3 dostanou podporu aktivního potlačení hluku. A dost možná se dočkáme i dalších vylepšení. Vše se dozvíme už za dva dny.