Přestože do uvedení telefonů řady Google Pixel 9 zbývá ještě spousta času, mluví se o nich už nyní. Viděli jsme jejich reálné fotky, které jasně ukázaly jak telefony vypadají. Samozřejmě tipaři pomalu začínají odhadovat i některé z jejich specifikací, kdy tou hlavní je nová generace procesoru Tensor. Také se hovoří o tom, že skládací model Pixel Fold 2 výrobce přejmenoval na Pixel 9 Pro Fold a představí jej společně telefony série Pixel 9. A v neposlední řadě víme i to, že se letos po delší době dočkáme i modelu Pixel 9 Pro XL.

A pokud se už telefonů řady Google Pixel 9 nemůžete dočkat ani vy, máme tu pro vás další informaci. O specifikacích chystaných strojů není, ale opět se týká jejich designu. Na stránkcách Android Authority se totiž exkluzivně objevily tapety všech čtyř modelů. Jejich barevnost zároveň koresponduje i s barvami telefonů, takže podle barevnosti tapet určíme i barevné varianty jednotlivých modelů.

Jak vypadají tapety pro řadu Google Pixel 9

Tapety pro telefony řady Google Pixel 9 prý pocházejí od zdroje přímo v Googlu a jsou tematicky zaměřené na květinové motivy. Mají název “víření okvětních lístků” a jde o abstraktní zobrazení květin. Nyní se tedy podíváme na názvy barev pro jednotlivé telefony. Pro model Pixel 9 jsou to barvy Jade, Obsidian, Peony a Porcelain. Pro modely Pixel 9 Pro a Pixel 9 Pro XL jsou to barvy Hazel, Obsidian, Porcelain a Rose. A konečně pro skládací Pixel 9 Pro Fold jsou to barvy Obsidian a Porcelain, označovaný také jako Gold. Je to ale v této chvíli prvotní označení barev, které může výrobce ve finále pozměnit.

Tapety pro Pixel 9 Pro Fold

Google se doposud u vytváření tapet pro své telefony spojil s umělci a nebo uměleckými agenturami. Ovšem tyto tapety pro řadu Pixel 9 prý vytvořili přímo designéři společnosti. Každopádně lze říci, že tapety nevypadají špatně a esteticky oživí poněkud “studený” vzhled telefonů.