Doslova už jen pár dnů nás dělí od oficiálního představení nového vlajkového telefonu Realme GT5 Pro. Výrobce představovačku na čínském trhu naplánoval na 7. prosince/decembra a vzhledem k tomu, že jde o první skutečně vlajkovou loď Realme, o upoutávky na ni není nouze.

Na konci minulého měsíce nám marketingový ředitel Realme, pan Xu Qi Chase ukázal, jak vypadá čelní panel telefonu Realme GT5 Pro. Obrazovka je lehce zakřivená s velmi úzkými souměrnými rámečky. Ve středu její horní části je “díra” pro přední kameru. Ovšem dobře vypadá i zadní panel, alespoň podle nových upoutávek, které na Weibo opět sdílí marketingový ředitel Realme.

Realme GT5 Pro má velký kruhový modul hlavní kamery

Pokud se vám líbí design zadního panelu telefonu Oppo Find X6 Pro pak vězte, že telefon Realme GT5 Pro má podobný vzhled zad. Respektive má také velký kruhový modul hlavního fotoaparátu, který je uložený ve středu horní třetiny zadního panelu. Na rozdíl od telefonu Oppo jsou tu ale čtyři snímače a LED blesk je vertikální. Kolem modulu je kovový prstenec s vroubky, což vypadá velmi efektně.

Podle upoutávek má hnědá barevná varianta telefonu Realme GT5 Pro zdaní panel potažený veganskou kůží a kovový rám v bronzové barvě, což je opět efektní kombinace. Tato barevná varianta má název Red Rock. Pak je tu i druhá varianta s názvem Starry Night, která je kompletně černá. V tomto případě najdeme na zadním panelu sklo Star Shine AG s efektem “hvězd padajících z noční oblohy”. V obou případech designu vidíme, že Realme si skutečně dalo práci s jednotlivými detaily, které dohromady tvoří působivý celek. A když k tomuto atraktivnímu vzhledu přidáme i prémiové parametry v čele s vlajkovým procesorem Snapdragon 8 Gen3, je jisté, že telefon Realme GT5 Pro půjde na dračku. Pokud tedy výrobce zbytečně nepřepálí cenu. To se dozvíme už za dva dny.