Značka Realme pro nás chystá nový zajímavý telefon. Asi není potřeba připomínat, že jde o model Realme GT5 Pro, protože informace o něm se na nás sypou už delší dobu. Každopádně je z nich jasné, že jde o první skutečnou vlajkovou loď této značky se vším, co k tomu patří. Ať už je to prémiový procesor Snapdragon 8 Gen3, displej s vysokým jasem a nebo skvěle vylepšený fotoaparát.

Také už známe termín představení modelu Realme GT5 Pro. Představovačku výrobce naplánoval na čínském trhu na 7. prosince/decembra na 14 hodin tamního času. A patrně půjde o velkolepou akci, protože na síti stále běží promo kampaň, které přináší nové podrobnosti o chystaném telefonu. Momentálně na Weibo sdílí marketingový ředitel Realme, pan Xu Qi Chase, upoutávku na čelní panel telefonu GT5 Pro.

Vzhled displeje telefonu Realme GT5 Pro

Šéf marketingu uvádí, že na přání fanoušků chce naznačit, jak chystaný telefon Realme GT5 Pro vypadá. Pro začátek tedy sdílí fotku čelního panelu. Dodává, že je lehce zakřivený s velmi úzkými rámečky, které jsou souměrné. Takže ani brada telefonu není široká. Ve středu horní části obrazovky je “díra” pro přední kameru. Aby doložil, že vzhled je opravdu prémiový, srovnává chystaný Realme model s jiným nejmenovaným telefonem. Díky tomu vidíme, že GT5 Pro je celkově oblejší. Podle předchozích informací má OLED obrazovka úhlopříčku 6,78 palce, rozlišení 2780 × 1264 pixelů a obnovovací frekvencí 144 Hz.

Kromě toho na síti koluje i další upoutávka, která upozorňuje na režim GT Mode 2.0, který také u telefonu Realme GT5 Pro najdeme. Díky tomu si uživatelé mohou manuálně nastavit taktovací frekvenci všech tří clusterů CPU i GPU. Podobnou vychytávku má i model GT5, ale u n něj je uživatelsky nastavitelný jen takt CPU. Nové vylepšení tedy jistě ocení hráči mobilních her. Zdá se, že chystaný telefon bude dalším velkým trumfem značky Realme.