Vlajkový smartphone HONOR Magic5 Pro sklízí úspěch všude po světě a daří se mu i na českém trhu. Pro velký zájem tak pokračuje akce s dárkem k nákupu. U prodejců Alza, Datart a Mobil Pohotovost ke každému smartphonu HONOR Magic5 Pro dostanete navíc ještě smartphone HONOR 70 Lite.

HONOR Magic5 Pro – Perfektní fotovýbava a revoluční displej

Vlajkový produkt HONOR Magic5 Pro se zařadil mezi top fotomobily současnosti. To potvrdila i nezávislá organizace DXOMARK, která se zblízka podívala na jeho systém trojitého fotoaparátu. Ten je vybavený unikátními technologiemi včetně těch založených na AI a po důkladném testování kameru zařadila se 152 body mezi absolutní špičku. Fotomobil zvládá zachytit rychlý pohyb díky funkci AI Motion Sensing Capture, ostření a závěrka mají extrémně rychlé reakce, takže vám neuteče žádný výjimečný okamžik. A za pozornost stojí i ostrost snímků při vysokém přiblížení nebo výjimečné výsledky při focení v přítmí.

HONOR Magic5 Pro konkurenci nekompromisně převyšuje i svým 6,81“ LTPO displejem, který je podle DXOMARK aktuálně nejlepší na světě. Nejen že má živé a plastické barvy, svítivost až 1800 nitů, ale do segmentu smartphonů přináší také funkci cirkadiánního nočního displeje. Ten zajišťuje šetrnost displeje k lidskému oku a našemu biorytmu tak, aby používání smartphonu nenarušilo produkci spánkového hormonu a další tělesné procesy. Podle testů v laboratořích HONOR dokáže funkce zvýšit produkci melatoninu až o až o 20 % během 3 hodin, což potvrzuje snahu technologické značky HONOR o vývoj technologií zaměřených na člověka.

Barva, cena a dostupnost

HONOR Magic5 Pro můžete mít ve dvou odstínech: přírodní Meadow Green a klasické Black. Zatímco při nákupu v prodejnách Alza, Datart a Mobil Pohotovost a O2 můžete k nákupu získat jako dárek smartphone HONOR 70 Lite v hodnotě 4990 Kč, u operátora Vodafone pokračuje i nadále akce s dárkem v podobě tabletu HONOR Pad 8 v hodnotě 6490 Kč.

Další nabídky pro ty, kdo hledají funkční smartphone, nebo tablet za přívětivou cenu

Pokud hledáte smartphone, který vydrží a přitom je dostupný pro vaši peněženku, pak například HONOR X7a je skvělou volbou. Aktuálně ho seženete za zvýhodněnou doporučenou cenu 3 990 Kč. Je pro vás rozhodující 5G a dlouhá výdrž baterie? Pak sáhněte po HONOR 70 Lite, který nyní pořídíte za doporučenou cenu 4 990 Kč. Od června si můžete za výhodných podmínek pořídit také oblíbený HONOR Magic5 Lite (ve verzi 6 GB + 128 GB), nová doporučená cena je 7990 Kč. HONOR myslí i na ty, kdo shání dotykový tablet pro dny na chalupě nebo u vody. Tablet HONOR Pad 8 nově pořídíte za doporučenou cenu 6490 Kč.

Další informace o značce HONOR najdete na oficiálních webových stránkách: www.hihonor.cz