Pokud trávíte spoustu času na služebních cestách, bez notebooku se neobejdete. A rozhodně se najdou taková, kterým je i jeden displej laptopu málo. Právě pro ty je určený externí monitor, který je jako stvořený na časté cestování. No a právě jeden takový se aktuálně nachází ve Flash Sale na eshopu Cafago.

Tento 15,6palcový displej je určený nejenom k rozšíření pracovní plochy notebooku, ale lze k němu připojit i telefon. To znamená, že pokud máte například Samsung s podporou technologie DeX, můžete z tohoto externího displeje vykouzlit počítač. Tento cestovní displej zaujme svým velmi jednoduchým designem a tenkými rámečky po stranách i v horní části. Ve spodní už je rámeček výrazně rozměrnější, nicméně celkově je šasi příjemně útlé a za zmínku stojí i to, že je vyrobeno z hliníkové slitiny. Veškeré porty zastřešující konektivitu se nachází po stranách a k displeji je možné připojit také ochranné pouzdro, které poslouží zároveň jako praktický stojánek.

Tímto displejem si tedy snadno a kdekoliv zdvojnásobíte pracovní plochu svého notebooku, takže můžete být na cestách opravdu produktivní. Díky IPS technologii má panel velmi slušné pozorovací úhly (170° horizontálně i vertikálně) a dále potěší jak 99% pokrytím barevného spektra sRGB, tak solidním jasem.

Externí monitor

Konektivita pak zahrnuje jeden Mini HDMI port, dva moderní USB-C konektory a dokonce i 3,5mm audio jack pro připojení sluchátek. Výrobce nezapomněl ani na stereo reproduktor a již zmíněné ochranné pouzdro, které poslouží jako stojánek, je navíc součástí prodejního balení, což se rozhodně hodí.

Specifikace:

  • Rozměry: 358 × 235 × 9 mm
  • Úhlopříčka: 15,6 palce
  • Rozlišení: 1920 × 1080 pixelů
  • Technologie panelu: IPS
  • Obnovovací frekvence: 60 Hz
  • Maximální jas: 470cd/㎡
  • Konektivita: 1× Mini HDMI, 2× USB-C, 1× 3.5mm jack

Externí monitor na cesty ve Flash Sale

Tento monitor tedy ocení nadšení cestovatelé. Všichni ale ocení hlavně cenu. Díky bleskovému prodeji  se dostaneme s cenou na 101,29 euro, což je zajímavá nabídka. Navíc s dopravou zdarma z evropského skladu obchodu, takže nehrozí žádné prostoje, problémy nebo doplatky.