Také společnost OnePlus už má ve svém portfoliu první tablet. Jeho uvedení proběhlo v únoru/februári po poměrně dlouhém čekání. Výrobce po představovačce uvedl, že tablet poputuje i na globální trhy, kde bude od dubna/apríla ve stavu předběžných objednávek. To se také stalo, ale až v podstatě na konci dubna a navíc u předobjednávek nebyla uvedená cena a ani termín zahájení prodejů. Vše se trochu opozdilo. Ovšem ti, kteří trpělivě čekali až se OnePlus Pad začne prodávat v Evropě, se mohou radovat. Tablet jde právě do prodejů ve Velké Británii a na Starém kontinentu.

Jak je na tom OnePlus Pad s cenami na evropském trhu?

Na evropském trhu, případně na tom britském, jde tablet OnePlus Pad do prodeje v jediné barevné variantě, a to Halo Green. A také v jediné paměťové konfiguraci s 8 GB operační paměti a 128 GB interního úložiště. V Evropě si jej můžete pořídit na prodejních stránkách výrobce za cenu 499 euro, což je v přepočtu zhruba 11854 Kč. Pokud byste snad chtěli nakupovat v Británii, tak tam tablet přijde na 449 liber, tedy zhruba 12283 Kč.

Je také potřeba říci, že evropská verze tabletu OnePlus Pad je nabízena bez nabíječky. Ovšem následně se výrobce rozhodl, že ti, kteří si koupí tablet nyní, dostanou jako dárek zdarma OnePlus SuperVOOC nabíječku s výkonem 65 W. V nabídce je také další příslušenství, jako je stylus OnePlus Stylo za 99 euro (2352 Kč), magnetická klávesnice za 149 euro (3539 Kč) a pouzdro Folio Case za 59 euro (1402 Kč). A jsou tu i slevy. Při koupi tabletu a stylusu ušetříte až 30 % z celkové ceny. Se stejnou slevou dostanete i sluchátka OnePlus Buds Pro 2, pokud si je přidáte k tabletu. Naopak sluchátka Nord Buds 2 a tablet mají slevu 20 %.

A aby toho nebylo málo, je tu i nabídka výměny vašeho starého telefonu, tabletu nebo hodinek. Při výměně získáte bonus až 30 euro a nebo kredit 250 euro. Je připravená také sleva pro studenty. Pro ně výrobce tablet OnePlus Pad zlevnil o 5 %. Všechny tyto nabídky platí až do 18. června/júna do 10:59 SELČ. Zkrátka a dobře různých bonusů a slev je hodně, takže pokud je chcete využít při koupi nového tabletu, podívejte se přímo na prodejní stránky OnePlus.