Novinka z řady chytrých hodinek značky Huawei, model Watch Ultimate, nastavuje novou laťku pro nositelná zařízení na trhu. Spojení kvalitních materiálů, chytrých funkcí a výkonného softwaru naplňuje požadavky náročných uživatelů. Hodinky Watch Ultimate přichází s top 5 inovacemi,  kterými vás chtějí zaujmout.

Zpracování z nejkvalitnějších materiálů

Huawei Watch Ultimate byly vytvořeny tak, aby byly o krok napřed oproti podobným produktům. Tělo hodinek dostalo do vínku zirkonovou slitinu. Nejlehčí dostupný pevný materiál, tradičně využívaný při výrobě klasických prémiových hodinek. Je to vůbec poprvé, co byl tento materiál použit na výrobu chytrých hodinek. Díky tomu jsou Watch Ultimate 4,5x silnější a 2,5x tvrdší než běžné hodinky. A je tak zajištěna jejich odolnost vůči korozi a poškrábání.

Hodinky jsou dostupné v modrém provedení Voyage Blue a v černé verzi Expedition Black. Tyto stylové barvy nejen skvěle doplní formální outfit, ale hodí se také do přírody. Spolu s luxusním řemínkem tvoří nadčasový a voděodolný doplněk pro všechny milovníky dobrodružství.

Huawei Watch Ultimate

Užijte si potápění až do hloubky 100 metrů

Všichni milovníci potápění jistě ocení, že hodinky Huawei Watch Ultimate dokážou fungovat i v hloubce 100 metrů pod vodou. Díky využití patentovaného designu voděodolné technologie, vrstvě nepromokavého filtru na úrovni mikronů a novému prodyšnému membránovému komponentu se Huawei Watch Ultimate můžou chlubit voděodolností 10 ATM (1 ATM je 10 metrů hloubky pod hladinou). Kromě toho splňují normu odolnosti vůči vodě ISO 22810 a prošly také testy standardů na potápěcí vybavení EN13319.

Huawei Watch Ultimate – Technologie pro průzkumníky

Hodinky Huawei Watch Ultimate navíc nabízí čtyři potápěcí režimy, díky kterým si každý potápěč najde to své a zároveň se může motivovat k ještě lepším výkonům. Nejen, že dokáží měřit hloubku, rychlost, teplotu a další fyziologické parametry, ale díky Bühlmannovu dekompresnímu algoritmu hodinky vyhodnocují data a navádí uživatele v reálném čase. Pro zlepšení dovedností také nabízí režim Apnea training a trénink na zadržování dechu. Disponují také možností nastavit si až 20 notifikací pro potápěčovu ochranu.

Vylepšené parametry pro outdoorové nadšence

Huawei Watch Ultimate přináší zcela nový režim expedice, ve kterém zobrazují údaje o venkovním prostředí v reálném čase a tím poskytují komplexní informace o vaší cestě. Kromě toho režim expedice nabízí přístup k pokročilým zdravotním metrikám. V nočním režimu mají také možnost změnit barvu displeje na tlumenou oranžovou, která při noční turistice neruší zrak, a možnost svítilny napomáhá s viditelností a k bezpečí dobrodruhů. Díky tomu jsou vhodné pro všechny outdoorové nadšence, milovníky projížděk pouští, lezení i horských pochodů.

Hodinky jsou propojeny také s pěti hlavními satelitními systémy: GPS, GLONASS, GALILEO, BEIDO a QZSS, které účinně zlepšují sílu a stabilitu signálu při určování polohy. Kromě toho uživatelům poskytují informace o jejich poloze v reálném čase a v průběhu expedice průběžně ukládají  polohu prostřednictvím označení bodů. Díky tomu se uživatelé nemusí bát, že by zabloudili či nenašli jakékoliv předcházející místo, na kterém byli.

Huawei Watch Ultimate – Dlouhá výdrž baterie a ultra rychlé nabíjení

Jednou z nejdůležitějších vlastností hodinek, především pro milovníky adrenalinu a outdooru, je dlouhá výdrž baterie. Huawei Watch Ultimate disponují až 2týdenní výdrží baterie, která umožňuje si naplno užívat všech sportovních aktivit a dobrodružství. Hodinky jsou navíc vybavené pokročilou technologií bezdrátového rychlého nabíjení. Konkrétně 25 % baterie hodinek se nabije za 10 minut a plného nabití dosáhnete za hodinu. To je oproti dřívějším generacím téměř trojnásobně rychlejší.

Huawei Watch Ultimate jsou v předprodeji na oficiálním e-shopu Huawei, ale i u dalších prodejců. Při objednávce navíc získáte bezdrátová sluchátka FreeBuds Pro 2 jako dárek. Doporučená maloobchodní cena černé varianty Expedition Black je 17 999 Kč. Verze Voyage Blue se prodává za 21 999 Kč.