Produktová řada GT Neo patří k těm nejpopulárnějším v portfoliu značky Realme. Telefony mají atraktivní design, který je inspirovaný rychlostí a výkonem sportovních vozů. Parametry jsou na slušné úrovni a velkou devizou je, že telefony mají také velmi dobře vyvážený poměr cena/výkon. Letos na jaře jsme se dočkali modelu GT Neo 3 a těsně před prázdninami jej následoval model GT Neo 3T. Nu a protože od vydání prvního letošního GT Neo uběhla už nějaká doba, je ten správný čas na představení jeho nástupce. Tím je model Realme GT Neo 4.

Tipaři odhadují, že nový telefon Realme Neo GT 4 výrobce představí v průběhu příštího měsíce. A proto už teď pokukují po jeho specifikacích. Tím nejaktivnějším z nich je nám dobře známý Digital Chat Station. Na čínském Weibo pohotově zveřejnil pár specifikací, které chystaný telefon může mít.

Co o Realme GT Neo 4 říkají tipaři

Tipař v prvé řadě poukazuje na to, že výrobce tentokrát nevsadil na procesor střední třídy, ale zamířil do vyšších pater. Připomeňme, že model GT Neo 3 pohání procesor Dimensity 8100 a u modelu Realme GT Neo 4 je přezbrojeno na vlajkový čipset Snapdragon 8+ Gen1. Realme tedy opět dostojí tomu, co symbolizuje design modelů řady GT Neo, a tím je výkon.

Kromě použitého procesoru se tipař zmiňuje i o vylepšeném displeji. Jeho rozlišení je prý 1,5K což je něco mezi rozlišením FullHD a QHD. Obnovovací frekvence obrazovky prý dosáhla na 120 Hz a PMW, tedy počet úrovní automatického jasu, je až 2160 Hz. U modelu GT Neo 4 se také zvýší výkon rychlého nabíjení na 100 W. Nový telefon je v rámci podpory rychlého nabíjení uprostřed mezi dvěma verzemi GT Neo 3, které podporovaly 80 W nabíjení SuperVOOC a 150 W nabíjení UltraDart. A poslední tipařova informace naznačuje, že chystaný telefon bude cenově dostupnou vlajkovou lodí a hlavní konkurencí zatím nevydanému telefonu Redmi K60.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.