Kromě zajímavého odolného telefonu V20 nám společnost Doogee připravila také model S98 a jeho evoluci Doogee S98 Pro. A podle posledních zpráv od výrobce všechny tyto modely nějakým způsobem zaujaly. A nyní se na nás chystá model Doogee S89 Pro.

Společnost Doogee plánuje zakončit červenec masivním uvedením dalších produktů na trh. Seznam modelů zahrnuje řadu X97, chytré hodinky D11, chytré hodinky D09, Doogee S89 Pro a řadu S61. Budou k dispozici na AliExpress i se všemi možnými slevami.

Doogee S89 Pro

Nejdůležitějším modelem na seznamu je odolný telefon Doogee S89 Pro. Nový model S89 Pro vyniká obrovskou baterií s kapacitou 12 000 mAh a bude dodáván s 65W rychlonabíječkou.

Doogee S89 Pro

Nejpozoruhodnějším prvkem je modul fotoaparátu ve tvaru robota s očima vyzařujícíma světlo RGB. Světelné vzory, rychlost a barvu lze přednastavit podle osobních preferencí a potřeb. Barvy lze také přiřadit upozorněním, příchozím telefonním hovorům a hlasovým příkazům. Synchronizace efektů s hudbou je však to, v čem tato schopnost zaujme. I v klidu svého domova si tak můžete užít pořádnou didžinu.

Díky certifikacím IP68 a IP69K je S89 Pro připraven k použití v jakémkoli vlhkém prostředí. Vydrží postříkání vodou nebo úplné ponoření do vody. Je odolný vůči pádům a je schopen pracovat v celé řadě extrémních situací, přesně jak to vyžaduje certifikace MIL-STD-810H.

Co se týče výkonu, pohání telefon čipset MediaTek P90 s 8GB RAM a 256GB interním úložištěm, které lze pomocí TF karty rozšířit až na 512 GB.

Doogee S89 Pro – další specifikace

V modulu fotoaparátu ve tvaru kresleného robota jsou umístěny tři fotoaparáty: 64MP hlavní snímač Sony, 20MP kamera s nočním viděním a 8MP širokoúhlá kamera. Fotoaparát je vybaven množstvím fotografických možností pro optimalizaci a pořizování těch nejlepších snímků.
Na přední straně zabírá velkou část plochy 6,3palcový LCD displej s rozlišením FHD+, ve kterém je vyříznut otvor pro 16MP selfie kameru.

Zařízení je dodáváno s předinstalovaným operačním systémem Android 12. Další specifikace doplňuje NFC, podpora globálních frekvencí a vlastní tlačítka.

Doba uvedení S89 Pro na trh se protáhne od 25. do 29. července na AliExpress a Doogeemall. Cena při světové premiéře bude 269 dolarů, ale několik šťastlivců, kteří si telefon koupí dříve, může získat slevový kupón v hodnotě 30 dolarů, který cenu dále sníží na 239 dolarů. Po 29. červenci se cenovka vrátí na původní cenu 319 USD.

Řada Doogee S61

Kromě modelu S89 Pro plánuje společnost Doogee uvést na trh také řadu S61. Řada S61 je dvojice základních odolných telefonů, která zahrnuje primární variantu a model Pro.

Jedinečnost řady S61 spočívá v konstrukci, která umožňuje sejmutí a výměnu zadního krytu. K dispozici jsou čtyři jedinečné designy zadního krytu, mezi které patří AG frost, carbon fibre, wood grain a průhledný zadní kryt.

Přestože se jedná o zařízení základní úrovně, je vybaveno několika zajímavými funkcemi, a pokud vás zajímá více informací, mrkněte na oficiální stránky.

Model S61 bude od 25. července do 29. července uveden také na AliExpress a Doogeemall za zaváděcí cenu 109 USD po omezenou dobu.