Doogee S98 Pro je odolný telefon s “vetřelčím” designem a od dnešního dne, 8. června, je v prodeji. Telefon kombinuje 20Mpx kameru s nočním viděním a termokamerou, což z něj činí ideální telefon pro použití při slabém osvětlení. Má také třetí fotoaparát, 48MP kameru s vysokým rozlišením od společnosti SONY.

Doogee S98 Pro – Termokamera

Společnost Doogee se rozhodla pro termokameru InfiRay, která má více než dvojnásobné rozlišení oproti nejbližším konkurentům. Má také velmi vysokou snímkovou frekvenci 25 Hz, což usnadňuje pořizování snímků.

Doogee S98 Pro

Algoritmus Dual Spectrum Fusion kamery InfiRay umožňuje sloučit termální snímky se snímky z hlavní 48Mpx kamery do jednoho snímku. Díky tomu dostaneme velmi vysoký počet detailů pro lepší diagnostiku a opravu všech chyb. Takže můžete snadno identifikovat průsaky stěn, zvýšené teploty nebo blokace trubek.

Baterie telefonu má velmi dostačující kapacitu 6000mAh, která podporuje 33W rychlé nabíjení a 15W bezdrátové nabíjení. Jeho 6,3″ displej s rozlišením FHD+ je vybaven další vrstvou skla Corning Gorilla Glass pro ochranu před poškrábáním a náhodnými pády.

Doogee S98 Pro

Pod kapotou se nachází procesor MediaTek Helio G96, který je spárován s 8 GB RAM a interní pamětí o velikosti 256 GB, kterou je možné rozšířit na 512 GB pomocí micro SD karty.

Další specifikace

Díky odolnosti je Doogee S98 Pro vodotěsný až do hloubky 1,5 m ve vodě a bez problémů si poradí i s extrémním proudem vody. Telefon vydrží pád z výšky 1,5 m a přežije i v extrémních povětrnostních podmínkách. Jinými slovy – MIL-STD-810H.

Doogee S98 Pro je tedy ideální telefon do venkovních prostor.

Doogee S98 Pro

Mezi další funkce patří NFC, podpora 4 navigačních satelitů GPS (BeiDou, GLONASS, GPS a Galileo). Jako OS zde najdeme Android 12.

Již dříve jsme se zmínili, že S98 Projde do prodeje s cenou 439 dolarů, ale prvních pět dnů bude k dispozici se slevou a cenou 329 USD. Pro prvních 100 zájemců je však připravena ještě nižší cena 299 USD. Podle společnosti bude k dispozici také několik slevových kupónů.

Telefon lze objednat ode dneška na AliExpress a Doogeemall a kdyby se náhodou někdo vyskytoval v Jižní Americe, tak může použít Linio.