Už zítra se dočkáme telefonu Black Shark 4S a zřejmě i modelu Black Shark 4S Pro. A přesně jak jsme včera předpokládali, že výrobce nám ještě před uvedením něco málo z parametrů chystaných strojů odtajní, tak se také stalo. Ještě do včerejška jsme totiž od něj měli jen velmi málo informací a ty se navíc týkaly především designu.

Nyní ale na čínském Weibo najdeme příspěvek, který nám řekne o parametrech telefon Black Shark 4S mnohem více. Opět se hovoří o použití vlajkového procesoru Snapdragon 888 Plus. K tomu přidejme i informaci o designu s dvojitým diskovým polem 2.0 a podpoře dvojitého zrychlení zápisu UFS a SSD. To vše dohromady výrazně zlepší výkon při čtení i zápisu.

Kromě toho na Weibo zjišťujeme, že chystaný telefon má také funkci dvou zónové citlivosti na tlak u displeje. To v praxi znamená, že u obrazovky uživatelé mohou nastavit dvě zóny citlivé na tlak a následně je propojit s libovolnými ovládacími prvky. Tato funkce tedy zajistí vynikající herní zážitek. Dále připomeňme, že i některé z dalších specifikací výrobce speciálně přizpůsobil pro efektivní hraní her. Ať už je to již zmíněný výkonný procesor, nebo rychlé nabíjení s výkonem 120 W. Herní telefon má i 6,67 palcový E4 AMOLED displej s obnovovací frekvencí 144 Hz a vzorkovací frekvencí 720 Hz. A v neposlední řadě i celkový design napovídá, že jde o herní telefon.