Představení herního telefonu Black Shark 4S se blíží. Víme, že proběhne už za dva dny, takže je jasné, že se na něj výrobce snaží pořádně upozornit. A ideálním prostorem pro sdílení upoutávek je oficiální účet Black Shark na čínském Weibo. Proto se i my dnes podíváme na to, jak bude chystaný telefon vypadat.

Podle teaseru z minulého týdne víme, že herní Black Shark 4S má horizontálně uspořádaná trojitý hlavní fotoaparát, což se nyní potvrdilo. Design kamery je tedy stejný jako u modelu, který výrobce představil v březnu/marci. Celkový vzhled telefonu nenechá nikoho na pochybách, že jde o herní telefon. A to hlavně díky zajímavým designovým prvkům na zadním panelu. Teaser také avizuje, že na trh půjde Black Shark 4S v atraktivní bílé a kovově modré barvě.

Přesto se ale v rámci dalších parametrů dočkáme několika vylepšení. Tím hlavním je procesor Snapdragon 888 Plus, který nabízí opravdu dobrý výkon pro hraní her. Hráči jistě ocení i displej s obnovovací frekvencí až 144 Hz a velmi rychlé nabíjení s výkonem 120 W. Tipaři dále odhadují, že rozlišení obrazovky je buď FullHD+ a nebo dokonce QuadHD+. Očekává se i vysoká kapacita operační paměti a interního úložiště. Je také pravděpodobné, že výrobce ještě před představovačkou některé z dalších specifikací odtajní.