Kategorie chytrého osvětlení od Xiaomi už je poměrně zaplněná, protože čínská značka chrlí opravdu jeden model za druhým. A v nabídce najdeme i celou řadu velmi zajímavých stropních lustrů s chytrými funkcemi. Dnes pro vás máme jeden takový v podobě modelu Yeelight Arwen, který ale nemá nic společného se slavnou postavou elfky z Pána Prstenů. Na druhou stranu ale nabídne velmi sympatickou slevu v aktuální promo akci e-shopu Cafago. Takže máte možnost si rozsvítit stylově domov a ještě ani moc neutratit.

Chytrý lustr Yeeling Arwen nabídne kruhový design s vyvedením v univerzální bílé barvě. S 50W a svítivostí 3800 lumenů zvládne v pohodě osvětlit i větší pokoj a bonusem je i velmi snadná instalace, případně výměna lustru. Nastavit na něm můžete širokou škálu možností osvětlení včetně sekundárního barevného podsvícení se 16 miliony barev, nebo speciálního měsíčního režimu. Pohrát si můžete i s teplotou barev, v rozmezí 2700K – 6500K. Chytré funkce pak vyniknou při využití Wi-Fi a dostanete třeba i hlasové ovládání pomocí platforem jako Google Home, Alexa nebo SmartThings. Ale v balení je i dálkové ovládání a vše nastavíte i v aplikaci na vašem telefonu.

Jedná se opravdu o high-end chytrý lustr s mnoha funkcemi a benefity, který navíc není ani nijak extrémně drahý. V aktuální akci na e-shopu Cafago jej totiž pořídíte jen za 101.99 euro. Navíc s pohodlnou, rychlou a bezdoplatkovou dopravou z německého skladu obchodu.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.