Dalším telefonem, o kterém se na síti už nějakou dobu mluví, je Oppo Reno 6 Z. Ten nahradí model Reno 5 Z, který debutoval letos na jaře. Nový telefon spatří světlo světa ještě v tomto měsíci, konkrétně 21. července/júla. Takže je jasné, že tipaři mají v souvislosti s ním napilno. Je pravda, že před necelým měsícem jsme měli možnost vidět, jak na tom bude s hlavními parametry. Ale tipaři byli skoupí na fotky telefonu, abychom tak mohli zjistit, na jaký design bychom se mohli připravit.

Ovšem dnes už máme jasno i v tomto směru. Renderované snímky Oppo Reno 6 Z totiž sdílí na Twitteru náš starý známý Evan Blass. Fotky ukazují telefon v barevném provedení Aurora, ve kterém šly na trh i další přístroje z řady Reno 6. A vlastně se dá říci, že ani v rámci designu se chystaný telefon příliš neodklání od vzhledu svých sourozenců.

Model Oppo Reno 6 Z má plochý displej, který je podél hran mírně oblý. Rámečky kolem obrazovky jsou docela úzké, jen brada je mírně širší. V levém horním rohu je „díra“ pro přední kameru. Zadní panel má také mírně oblé hrany s dominantním obdélníkovým modulem hlavního fotoaparátu. V něm najdeme tři senzory a vertikální LED blesk. Tipaři tvrdí, že primární senzor má rozlišení 64 MPix. Společnost Oppo k zadnímu panelu navíc uvádí, že stejně jako ostatní přístroje řady Reno 6 bude mít i tento model na zádech povrchovou úpravu Reno Glow. Na levé hraně telefonu najdeme kolébku hlasitosti a tlačítko pro zapnutí a vypnutí je na pravé hraně. Snímač otisků chybí, takže je pravděpodobné, že bychom jej mohli očekávat integrovaný do displeje.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.