Značka Honor má už nějakou dobu na světě svou řadu Honor 50, která se alespoň na čínském trhu velmi dobře prodává. Na vavřínech ale neusínají a pomalu připravují nový telefon, který by měl mít prodejní název Honor X20 SE. Na začátku měsíce jsme měli možnost vidět reálnou fotku jeho zadního panelu a dnes se podíváme na další reálné snímky. Ty už ukazují také čelní panel chystaného stroje.

Na první fotce zadního panelu telefonu Honor X20 SE bylo vidět, že jde o variantu s fialovo stříbrným barevným přechodem. Na dnešních snímcích se objevily další dvě barevné varianty, a to růžovo zlatá a tmavě zelená. Nutno přiznat, že obě barvy jsou atraktivní. Nové snímky také potvrdily trojitý hlavní fotoaparát uložený v oválném vertikálním modulu.

Co se čelního panelu týče je patrné, že kolem displeje jsou úzké rámečky včetně brady a ve středu jeho horní části je „díra“ pro přední kameru. Z předchozích zvěstí víme, že by mělo jít o LCD displej s úhlopříčkou 6,6 palce a obnovovací frekvencí 90 Hz. Očekává se také použití procesoru Dimensity 700. Telefon by měl podporovat rychlé nabíjení s výkonem 22,5 W a primární senzor hlavního fotoaparátu by měl mít rozlišení 64 MPix. Kromě modelu Honor X20 SE se počítá také s uvedením modelu X20. Ten by měl mít o něco málo větší obrazovku s obnovovací frekvencí 120 Hz a pohánět by jej měl čipset Dimensity 1200. Tipaři také odhadují, že jeho 4200 mAh baterie bude podporovat nabíjení s výkonem 66 W. Kdy ale budou telefony představeny je zatím tajemstvím.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.