Po týdnu, kdy se nám tu proháněly bouřky, lijáky a tornáda je tu opět neděle a s ní snad i trocha klidu. A jak už to na našich stránkách v neděli pravidelně bývá, je tu i rubrika Vychytávky z Číny. Dnešnímu dílu bychom mohli klidně dát symbolický podtitul „budiž světlo“.

Ano, dnešní Vychytávky z Číny se totiž zaměří na světla, světýlka a lampičky různých tvarů. A opět půjde o cenově dostupné produkty, protože každá ušetřená koruna se počítá. Takže pojďme na to.

Dobíjecí magnetická lampa

Prvním tipem v dnešní nabídce je malá dobíjecí lampa. Má jednoduchý design a díky magnetu ji můžete umístit v podstatě kamkoli. Můžete jí proto použít jako lampu u pracovního stolu nebo třeba i v kuchyni pro osvětlení pracovní plochy. Lampička má i funkci „stmívání“, takže lze jednoduše nastavit intenzitu světla. Nastavení je dotykové, stejně jako celkové ovládání. Lampa je vybavena baterii s kapacitou 1800 mAh a dá se snadno dobíjet přes USB port. Při plném světle by měla vydržet svítit na jeden zátah 4 hodiny, při nastavení nejnižší svítivosti až 24 hodiny. Vzhledem k tomu, že jde o otočnou lampu, lze úhel osvícení měnit pod 80°. Aktuální cena lampy po slevě je 27,99 dolaru.

Chytrá noční lampička

Tato lampička je malá, chytrá a noční. Jde o nový styl nočního svícení, které i když je po celou dobu v zásuvce, rozsvítí se až za tmy. A rozsvítí se automaticky, takže není potřeba jej nijak nastavovat nebo ovládat. Tato zajímavá lampička se ideálně hodí do dětského pokoje nebo do ložnice. Ti z nás, kteří v noci chodí na záchod, nebo se jen potřebují napít a neradi si u toho svítí, by ji mohli ocenit. Navíc cena této lampičky je skutečně nízká, a to jen 3,99 dolaru.

Stolní lampa se zajímavým designem

Poslední lampa v dnešní nabídce je stolní a má zajímavý design. Proto by mohla docela zafungovat jako dekorační prvek. Přestože jde o LED lampu, její světlo je teplé, takže ji lze použít i jako lampu na noční stolek. Zajímavé je jistě i to, že ji rozsvítíme nebo zhasneme pomocí dvou magnetických kuliček. Ty jsou zavěšeny uprostřed oválného rámu. Prostě a jednoduše jde o dekorační prvek se vším všudy. A ani cena není nijak dramaticky vysoká. Lampa totiž přijde jen na 16,60 dolaru.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.