Oficiální představení nových telefonů řady Honor 50 je naplánované na 16. června a pravděpodobně jde o jednu z nejočekávanějších červnových představovaček. Fanoušci jsou přece jen velmi zvědavi, jak se firmě podaří vůbec poprvé zvládnout novinky zcela ve své režii. Nemluvě o návratu do stáda zastřešeného službami Google. A dnes jsme se konečně dočkali i pohledu na přední stranu dvou hlavních telefonů této řady, protože zatím jsme vždy v renderech a fotografiích viděli jen tu zadní. A můžeme si tak potvrdit i některé parametry a specifikace Honor 50 a 50 Pro.

Snímeček dvojice telefonů řady Honor 50 pochází od starého známého „leakstera“ Digital Chat Station. Vlevo na něm máme možnost vidět základní model řady, který má kruhový průstřel pro selfie kamerku umístěn uprostřed na ose displeje. Na druhou stranu Honor 50 Pro má oválný průstřel v levém horním rohu a je v něm umístěna hned dvojice senzorů. Připomíná tak na první pohled design modelu Honor V40. Jen není jasné, zda půjde v případě sekundárního senzoru o ultra-wide, nebo nějaký další. Z fotografie je také zřejmé, že oba modely budou mít reproduktor na horní hraně, hardwarová tlačítka na pravé hraně a displej bude na okrajích zakřivený.

Kromě toho se ale také dnes objevily i první promo snímky na tuto novou řadu propagované čínským hercem Gong Junem. Z nich je patrné, že telefony by měly dostat hlavní 100 Mpx fotoaparát a také 100W nabíjení, i když to s největší pravděpodobností bude limitované jen na Pro variantu. Kromě toho mají být dostupné v černé, zelené, fialové a stříbrné barvě. Kromě dvojice těchto modelů se dočkáme i odlehčeného Honor 50 SE, ale u toho zatím není zcela zřejmé, do jaké míry se bude design a vybavení shodovat s lepšími sourozenci. Na vše podstatné si tak definitivně musíme ještě pár dní počkat.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.