Rodina produktů chytrého osvětlení Yeelight YLDL01YL v ekosystému Xiaomi už je poměrně rozsáhlá a najdeme v ní kousky do každého kouta domácnosti. Dnes tu pro vás máme závěsné chytré stropní světlo, které je vhodné do kuchyně nebo do jídelny nad stůl. Nyní je nabízeno v bleskovém prodeji na Tomtop za velmi zajímavou cenu, protože tento e-shop pomalu začíná s vlnou akcí slavících jejich další výročí. Samozřejmě bude k mání mnohem více zajímavých kousků, na které určitě dojde v příštích dnech.

Ale dnes začneme tímto chytrým lustrem. Světlo lze samozřejmě ovládat pomocí telefonní aplikace nebo i hlasovými povely platformy Xiaomi Mi. K nastavení je toho opravdu celá řada, včetně automatického ztlumení, teploty barev, časování a dalších. Světlo Yeelight má v sobě hned 294 malých LED žárovek s celkovou maximální svítivostí 1800 lumenů a celkovým výkonem 33 W. Potěší určitě i certifikace IP50 proti prachu a speciální design odpuzující hmyz. Najdeme zde i technologii bočního osvětlení. Barevná teplota je v rozmezí 2700K – 6500K a lze ji plynule nastavit. Nechybí ani podpora Wi-Fi a Bluetooth 4.2.

Závěsné chytré stropní světlo Xiaomi Yeelight YLDL01YL si momentálně můžete pořídit v bleskové akci za 68.47 euro a to hezky přímo bez komplikací z německého skladu. Za expresní dopravu sice navíc zaplatíte 9.50 euro, ale zase bude vše bleskurychlé a komfortní. Tak proč si neudělat radost a nedopřát vlastní chytré domácnosti více stylového osvětlení s mnoha extra funkcemi.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.