Za poslední roky jsme si na našich mobilních zařízeních zvykli vyřizovat stále více záležitostí a často tak ani nepotřebujeme usedat ke stolnímu počítači. Menší displej mobilního telefonu nebo tabletu povětšinou není žádnou překážkou, ale pokud jde o nutnost napsání nějakého delšího textu, tak fyzická klávesnice samozřejmě chybí. A někdy by se určitě třeba na cestách hodila možnost k telefonu bezdrátově nějaký takový přenosný kousek připojit. Dnešní nabídka e-shopu Wiibuying pak tento problém řeší a jejich skládací Bluetooth klávesnice je navíc k mání s extra slevou díky našemu kupónu.

Jedná se opravdu o velmi skladnou a extrémně přenosnou klávesničku se 63 klávesami a touchpadem, kterou jednoduše složíte do kompaktnějšího tvaru. Vejde se vám tak klidně do batohu, kabelky, nebo dokonce i větší kapsy. Zpracování je z velké většiny plastové, ale panty jsou samozřejmě kovové a klávesnice tak víc vydrží. K mobilnímu zařízení ji připojíte pomocí Bluetooth a kompatibilní je s drtivou většinou moderních kousků. Jen na iOS plně nevyužijete plné možnosti, protože systém nepodporuje její dotykový touchpad. Vestavěná 140 mAh baterie je samozřejmě dobíjecí a měla by ve standby režimu vydržet až 560 hodin.

Doladit se můžete také i barevně, protože je na výběr tradiční černé a také i stylové bílé varianty. Tato skládací Bluetooth klávesnice je k dostání z čínského skladu Wiibuying a my vám její cenu ještě vylepšíme. Pomocí slevového kupónu NSTB5AAD se totiž dostanete jen na 22.40 euro. A to je za podobný šikovný cestovní gadget rozhodně velmi slušné.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.