Chytrých hodinek čínské provenience je na trhu opravdu jako máku a ceny těch neznačkových jsou často až extrémně nízké. Ale i ty o něco známější kousky menších značek jsou k mání za velice dobré ceny a obvykle také nabídnou i solidní parametry a výbavu. Dnes pro vás máme právě jeden takový model s poněkud větším displejem, než je obvyklé. Na velikosti totiž navzdory známým citátům záleží. Hodinky LEMFO KT48 jsou také k sehnání na e-shopu Cafago za dobrou cenu, zejména při pohledu na parametry.

Chytré hodinky LEMFO KT48 nabídnou velký skoro bezrámečkový obdélníkový displej se zaoblenými rohy, který má úhlopříčku 1.7-palců a rozlišení 280 x 240 pixelů. K dispozici je samozřejmě plná sestava senzorů včetně měře tepu, tlaku nebo okysličení krve a navrch jsou součástí i dechová cvičení nebo funkce pro něžné pohlaví. Nezapomnělo se ale ani na sportovní režimy, k čemuž také napomáhá i voděodolná certifikace IP67. Baterie s kapacitou 200 mAh by měla vystačit na zhruba 5 dní normální používání při spárování s telefonem. Hodinky pak připojíte k telefonům obou hlavních platforem, jak Android, tak i iOS.

Řemínek chytrých hodinek je v této cenové kategorii skoro vždy silikonový a ani tentokrát nejde o výjimku. Na výběr jsou hned čtyři barevné varianty hodinek (černá, modrá, zlatá a růžová) a týkají se nejen pásku, ale i těla hodinek samotných. A kolik, že tedy LEMFO KT48 stojí ?  Momentálně je v akci na Cafago najdete jen za 19.79 euro s dopravou zdarma z čínského skladu. Takže pokud hledáte levné slušně vybavené „cibule“ s velkým displejem, tak by se vám zrovna tyhle mohly líbit.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.