Se značkou Xiaomi máme asi všichni spojeny hlavně telefony a rozličné elektronické gadgety, ve kterých se firma rozhodně neupejpá. A dojde na spoustu velmi zvláštních produktů přes rýžovary, robotické vysavače až po chytré boty. Ale existuje i samostatná kategorie produktů, kde byste příliš techniky nenašli, jako jsou třeba batohy nebo kufry Xiaomi. A dnes pro vás máme právě jeden produkt, ve kterém nic „chytrého“ opravdu nehledejte, domácí set šroubováků Xiaomi Mijia v akci na e-shopu Cafago.

A se sestavou šroubováků Xiaomi Mijia si vystačíte opravdu na ledacos, protože ve stylovém kovovém boxu z hliníkové slitiny dostanete hned 24 hlavic na širokou škálu činností. Ty jsou z extrémně odolné S2 oceli s tvrdostí 60HRC. Takže nebudete mít problém rozdělat na prvočinitele nic z domácích zařízení, od hodinek po počítače a mobilní telefony. Základní nástavec je také z velmi pevné hliníkové slitiny a stejně jako vše ostatní vyveden ve slušivě tmavě šedé barvě.

Na e-shopu Cafago si navíc teď tuto nezbytnou sadu pro každého domácího kutila můžete pořídit jen za 20.39 euro v bleskových prodejích. Takže pokud patříte k fandům Xiaomi a nemusíte mít pod jejich hlavičkou nezbytně nutně vše pouze „chytré“, tak by se vám podobný produkt určitě mohl líbit. Nabídka platí až do 30.listopadu a samozřejmě zahrnuje i dopravu zdarma.