Telefony s obřími bateriemi patří určitě mezi ty velmi oblíbené, protože pro mnoho uživatelů je nekonečná výdrž velmi důležitá. V poslední době se ale tyto kusy začaly pomalu vytrácet, k čemuž určitě přispěly i zvyšující se kapacity u mainstreamových modelů. Dnes tak není výjimkou vidět 5000 mAh a vyšší i u high-end telefonů, což bylo v minulosti vyhrazeno opravdu jen specialistům. Kromě oblíbenců z Oukitelu se v této kategorii angažoval i Ulefone s řadou Ulefone Power, která podle všeho chystá triumfální návrat.

Naposledy jsme novinku z řady Ulefone Power měli možnost vidět před dvěma a půl lety s modelem Power 5S, ale pak se firma na poměrně dlouho odmlčela. Včerejší teaser plakátek ale hovoří jasnou řečí a pokouší se fanoušky navnadit závratnými „hausnumery“. Chystaný nový telefon z této řady by totiž podle všeho měl nabídnout 13.200 mAh kapacitu baterie. To je vskutku titánské a překonává drtivou většinu srovnatelné konkurence. Třeba Oukitely v době své největší slávy bodovaly hlavně 10.000 a 12.000 mAh kapacitami svých baterií.

O výbavě chystaného telefonu se toho ale zatím mnoho neví a teaser je tak jediným zdrojem informací. Na první pohled by lehce „hranatější“ design telefonu mohl napovídat i odolné konstrukci, protože kategorie outdoor telefonů si s masivními bateriemi ráda tyká. Jde ale samozřejmě jen o spekulaci, protože Ulefone mají pro odolné kousky samostatnou řadu Armor. Každopádně budeme zvědavi co za hardware do telefone tvůrci napěchují a hlavně kolik bude takový kousek vážit…