Slevové kupóny jsou vždy potěšující, ale z valné většiny jsou vždy vázané na konkrétní produkt. Občas se ale najdou výjimky a jednu takovou pro vás máme právě dnes. Na e-shopu Wiibuying si totiž pro zákazníky nachystali jednu speciální lahůdku. Každý nově registrovaný uživatel totiž získá $10 dolarový slevový kupón, který je použitelný na poměrně slušnou řádku produktů z jejich nabídky. Takže co si například s tímto kupónem můžete pořídit ?

Wiibuying

Třeba sluchátka Bluedio T7 Plus jsou pořádně masivním kouskem přes uši, ale díky tomu nabídnou velmi pohodlná polstrované zpracování a hlavně velké 57 mm audio drivery s titanovou membránou. Jejich chloubou je ale ANC technologie potlačení okolních ruchů se zapojením až čtyř rušících mikrofonů. Navíc se automaticky vypnou po sundání z uší, případně rozeznají i upadnutí majitele do spánku. K poslechu hudby navíc ani nepotřebujete připojený telefon, protože mají Bluedio T7 Plus vlastní slot na microSD kartu. Pokud ale přece jen připojíte telefon pomocí Bluetooth 5.0, pak získáte také i chytré funkce včetně hlasového asistenta, umělé inteligence, nebo třeba i krokoměr. To vše za $46.99 plus výše zmíněný kupón.

Nebo třeba Bluetooth headset Lenovo HX106 s univerzálním otočným designem, takže se hodí jak do levého, tak i do pravého ucha. Ten nabídne stabilní připojení pomocí Bluetooth 5.0, redukci okolních ruchů a samozřejmě i citlivý vestavěný mikrofon. Headset je voděodolný a nezalekne se tak ani potu. Velká 160 mAh kapacita baterie by měla stačit na plných 120 hodin ve stand-by režimu, nebo 20 hodin přehrávání hudby. K mání je tento kousek jen za $20.99, ale s $10 kupónem výše srazíte cenu na Wiibuying skoro na polovinu.