Na českých ulicích stále přibývá nadšených jezdců na elektrických koloběžkách a jde tak o velmi populární produkty. Drtivá většina modelů je ale určena dospělým koloběžkářům, protože přece jen některé kusy zvládají už i poměrně nebezpečné rychlosti. Ale aby ratolesti nemusely jen tiše závidět, tak naštěstí existují i některé výjimky. Takovou je třeba KUGOO KIRIN Mini 2, který máme v časově velmi omezené akci za parádní cenu. Navíc z evropského skladu Geekbuying bez dalších doplatků.

KUGOO KIRIN Mini 2 je elektro-koloběžka určená na první pohled dětem, protože je výrazně menší a také její nosnost je limitována maximálně 65 kg živé váhy. Stejně tak 150W motor zvládne rychlost maximálně 15 km/h a dojezd je také omezen na 10-15 kilometrů. Dbáno je ale speciálně na bezpečnost, takže je k dispozici duální systém brzd (elektrická a nášlapná) a také tlumiče na obou kolečkách. Ta jsou mimochodem rozdílná, přední je 8-palcové a zadní 6.5-palcové. Koloběžka má ale také skládací mechanismus, takže pak při skladování nebo transportu nezabere mnoho místa.

A se slevovým kódem HALLOWEEN20 ji teď dětem můžete koupit jen za 161.67 euro. Na výběr je bílá nebo černá verze z některého z trojice evropských skladů. Všechny samozřejmě bez dalších doplatků a cenových povinností. Ale celoevropský sklad má jednu extra výhodu, protože obdržíte hned tři bonusové doplňky A ty stojí za to, protože jde o zpětná zrcátka na řídítka, jezdeckou šálu a také bezpečnostní helmu. Celá nabídka platí na e-shopu Geekbuying jen do 1. listopadu, tak si pro jistotu pospěšte.