Čínskou značku Lenovo asi nemáme zrovna spojenou s výrobou audio produktů, ale z jejich dílny pochází opravdu i celá řada povedených sluchátek. Samozřejmě jdou s dobou a tak mají v nabídce i TWS modely, které jsou momentálně asi celosvětově nejprodávanější. Jeden takový zavítal i do bleskových prodejů na e-shopu Tomtop a model Lenovo LP1 navíc potěší i velmi příjemnou cenou. A určitě neurazí za ty peníze specifikacemi ani vybavením. Takže co se od nich dá očekávat ?

TWS bezdrátová sluchátka Lenovo LP1 nabízí pro začátek samozřejmě solidní zvuk s 10 mm měniči, protože kvalitu v této kategorii asi majitel vyžaduje jako první. Díky Bluetooth 5.0 připojení je přenos stabilní a bez výpadků a vestavěná dvojice mikrofonů se postará nejen o zvukově čisté hovory, ale i odfiltrování okolních hluků. Sluchátka navíc mají certifikaci IPX4, takže se nebojí ani spršky vody či vašeho potu. Baterie vydrží na jedno nabití zhruba 3 hodiny přehrávání hudby a k dispozici máte i šikovný 300 mAh nabíjecí box. Je také o extrémně lehká sluchátka s pouhými 3.5 g.

Nu a vše pak završí velmi příjemně nastavená cena. V bleskových prodejích na Tomtop jsou totiž momentálně k mání jen za 13.99 dolarů a to hned ve třech barvách. Takže je jen na vás, zda zvolíte černou, šedou nebo červenou. Jedná se tak o velmi levný kousek, který by ale neměl zklamat ani svými kvalitami, takže na něj mrkněte.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.