Chytré osvětlení značky Yeelight z ekosystému Xiaomi nepatří na našich stránkách určitě k žádným nováčkům. A úspěchy slaví i u zákazníků, protože se jedná o jedny z nejdostupnějších kousků, které zároveň patří i k tomu nejlepšímu co na trhu najdete. Není se tak čemu divit, že se dlouhodobě jedná o velmi úspěšné produkty s vynikajícími prodejními čísly. Dnes pro vás máme jednu vylepšenou verzi modelu Yeelight YLXD41YL AC220V 28W z e-shopu Tomtop a navíc hned v akci z EU.

Toto stropní světlo Yeelight YLXD41YL AC220V 28W se může pochlubit 240 malými LED žárovičkami s celkovou svítivostí 1800 lumenů, indexem podání barev Ra95, 25.000 hodinami životnosti nebo certifikací IP50.  Lustr tak zvládne osvětlit zhruba 15m². Samozřejmostí je pak možnost regulace teploty barev, hodnoty jasu, nastavení „měsíčního“ režimu a díky Wi-Fi 2.4 GHz připojení také i možnost ovládání pomocí telefonní aplikace či hlasového ovládání kompatibilního s platformami jako je Amazon Alexa, Google Assistant, MIJIA a také Apple HomeKit. V balení navíc najdete i Bluetooth dálkové ovládání, takže se teoreticky na veškeré pseudo-chytré funkce můžete i vykašlat.

Lustr Yeelight YLXD41YL AC220V 28W je k mání přímo z EU a německého skladu e-shopu Tomtop, přičemž ho v bleskových prodejích pořídíte jen za 1505 Kč. Doprava sice není úplně zdarma a na dřevo vysázíte dalších 142 Kč, ale zase budete mít vše doma jen za pár dnů a bez celních a daňových komplikací. Takže pokud potřebujete u chytrého lustru podporu HomeKit, tak s tímto kouskem rozhodně nesáhnete vedle.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.