Chytré hodinky dnešních dní jsou obvykle vybaveny celou baterií senzorů a různých měřáků, které byly ještě donedávna rezervovány pro ty velmi drahé modely. Ale dnes už patří měření tepu nebo i okysličení krve k základnímu vybavení levných kousků. Takže se výrobci snaží zaujmout něčím novým a na ráně je tak třeba měření teploty těla majitele přímo hodinkami. Jedny takové pro vás máme dnes s modelem F29, který je navíc k mání v bleskových prodejích na e-shopu Tomtop.

Jedná se o velmi levný model chytrých hodinek, takže samozřejmě musíte počítat s nějakými kompromisy. I tak ale F29 nabídnout slušný 1,3-palcový TFT displej s rozlišením 240 x 240 pixelů a solidní sestavu senzorů. K těm kromě měření tepu, tlaku a okysličení krve patří právě i teploměr, který by měl být díky použitému senzoru CT1711MCR i poměrně přesný. Jinak je samozřejmě k dispozici i podpora notifikací a sledování sportovních výkonů. A potěší určitě i voděodolná certifikace IP67 nebo slušná 170 mAh kapacita baterie.

Hodinky mají silikonový pásek a na výběr pak máte ze tří barev – černé, červené a modré. V bleskových prodejích na Tomtop momentálně chytré hodinky F29 spadly jen na 19.99 dolarů, takže se vaše peněženka moc nezapotí. Takže pokud od nich nečekáte zázraky, tak by se mohlo jednat o solidní kousek.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.