Hodnocení recenzenta

Je až nečekané, jak může být tak jednoduché zařízení účelné a může vám pomoci při tvorbě videí. Jediné, co našince zamrzí je asi cena. Tu bych čekal nižší. Ale i tak Telepromter od Leeventi doporučuji.

9
x/10

Dostal se nám do rukou zajímavý gadget, který je ve své podstatě jednoduchý a funkční až to není pravda. Jedná se o čtecí zařízení pro „začátečníky“. Jednoduše pro ty, kteří nahrávají videa a chtějí mít připravený text a ne mluvit jen tak z hlavy. Jak toto čtecí zařízení funguje prozradí náš video pohled.

Tohle jednoduché čtecí zařízení si složíte doma sami dle našeho videa a na zprovoznění vám bude stačit váš mobil a nebo tablet. Pro vlastní nahrávání do něj můžete vložit svůj mobilní telefon (ano počítáte správně druhý), nebo pak DSLR kameru nebo kompakt.

Telepromter je lehký (krabice váží 1 kg) a je určen zejména pro domácí účely. Výrobce k němu poskytuje i čtecí aplikaci, která má na jeden rok placenou licenci, ale tu můžete nahradit i jinou z Google Play. Web výrobce, kde si ho můžete objednat najdete zde.

GIZchina Youtube banner

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.