Se značkou notebooků KUU jste se už na našich stránkách setkali i v minulosti, ale dnes pro vás máme slevovou akci na jejich další model KUU K2. Ten má u nás premiéru a nabídne hned několik netradičních řešení a vychytávek, které nejsou zrovna obvyklé. Navíc je momentálně v akci v bleskových prodejích na e-shopu Gearbest a našince jistě potěší doprava z evropského skladu. Což samozřejmě znamená nulové celní a daňové doplatky.

KUU K2 je celokovový notebook s tělem z hořčíkové slitiny a 14,1-palcovým FullHD displejem s tenkými rámečky. Tvůrci se rozhodli pro procesor Celeron J4115, který je výkonnější než levné kusy s N4100. Sekunduje mu pak 8 GB RAM a 256 GB nebo 512 GB SSD disk. Ale teď k tomu speciálnímu. Klávesnice je podsvícená a na krajích v podstatě bez-okrajová, ale hlavně i vyjímatelná k čistění. Stejně tak touchpad je s duální funkcí a funguje zároveň jako numerická klávesnice. Potěší i webkamera s bezpečnostní krytkou, tichý provoz bez větráčků nebo čtečka otisků prstů v zapínacím tlačítku.

Jedná se o poměrně velmi cenově dostupný kousek, ke kterému navíc jako bonus dostanete i brašnu a myš. Základní 256 GB verze přijde jen na 299 dolarů a za 512 GB si připlatíte jen drobně na 329.99 dolarů. Jak již bylo zmíněno, tak jsou ceny konečné, protože je doručení realizováno z evropského skladu. Pokud tedy hledáte levný slušný notebook s některými neotřelými designovými funkcemi, tak by se vám KUU K2 mohl určitě zamlouvat.