Výrobce 3D tiskáren Anet asi není nutné nějak speciálně představovat, protože jsme už z jejich dílny měli tu čest s několika velmi povedenými kusy. A tato značka samozřejmě pokračuje v chrlení kvalitních modelů, přičemž jedním z posledních je i výborná 3D tiskárna Anet ET4 Pro. Dalším produktem z dnešní nabídky je 3D tiskové pero, které by se mohlo hodit jako prázdninový dárek pro děti. Oba produkty jsou nyní nabízeny se slevou na e-shopu AliExpress.

3D tiskárna Anet ET4 Pro

3D tiskárna Anet ET4 Pro se vyznačuje novým modulárním designem, díky kterému není složení tiskárny otázkou hodin, ale zhruba 10 minut. Jedná se o kompaktnější model s tiskovou plochou 220 x 220 x 250 mm. Označení Pro v názvu má souvislost s tichým chodem tiskárny. Určitě potěší nejen kvalitní kovové zpracování, ale i nová hliníková deska s temperovaným sklem, automatickým vyrovnáváním a dotykový 2,8 palcový LCD displej pro jednoduché ovládání. Samozřejmostí je i automatická detekce tiskové struny, nebo navázání tisku po přerušení. Podporováno je jako vždy i široké spektrum materiálu tiskových strun. Tato tiskárna je momentálně v nabídce evropského skladu AliExpress za velmi přijatelných 172 dolarů.

3D tiskové pero

3D pero by se mohlo líbit vašim kreativním dětem, pro které by obsluha velké 3D tiskárny mohla být přece jen složitá. Jednoduchým stiskem tlačítka na peru totiž dítě získá možnost tvořit pomocí ABS nebo PLS tiskových strun. Takže třeba vytvoření nové hračky nebo 3D obrázku je otázka chvíle a trochy šikovnosti. Pero samotné má digitální displej pro sledování teploty tiskového materiálu, takže vše je hezky pod kontrolou. K dobíjení pak slouží USB kabel. Na výběr máte hned z několika barev pera, ať už jde o modrou, fialovou, růžovou nebo kamuflážní barvy. A na Aliexpressu za něj navíc dáte jen 10,69 dolarů, pokud využijete jejich slevový kupón.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.