Čínští Xiaomi mají ve své produkci opravdu široký záběr, který se zdaleka neomezuje jen na telefony nebo třeba kousky do chytrém domácnosti. Velmi solidní popularitu i reputaci si vybudovaly i jejich produkty určené pro osobní hygienu jak elektrické zubní kartáčky nebo holící strojky. Velkou část ekosystému sice pokrývá crowdfundigová značka Youpin a další, ale v principu jde stále o Xiaomi. A jeden takový holící strojek Olybo A1 pro vás máme i dnes z nabídky bleskových prodejů e-shopu Cafago.

Elektrický holící strojek Olybo A1 je opravdu malý kousek a s rozměry 55.8 x 32.5 x 92.1 mm se vejde do dlaně. Takže jde o ideální společníka třeba na cesty, protože nezabere moc místa v kufru a navíc má bezpečnostní uzamčení právě na cestování. Strojek nabídne výkonný motorek s 8300 otáčkami za minutu a dvě nezávislé holicí hlavici s 0.8 mm tenkou elastickou mřížkou čepelí. Hodí se jak na suché, tak i mokré holení, protože je navíc díky certifikaci IPX7 voděodolný. Baterie by měla vydržet zhruba 90 minut provozu a jednoduše ji nabijete pomocí USB Type-C portu.

V bleskových prodejích na e-shopu Cafago je momentálně holící strojek Olybo A1 v akci jen za 16.66 euro, přičemž akce by měla platit až do konce dubna. Na výběr je jediná černo-stříbrná verze a doručení z čínského skladu až tak nebolí, protože se vejdete do bezdoplatkového limitu. Takže pokud hledáte velmi kompaktní „holítko“ nejen na cesty, tak by se vám tenhle kousek mohl líbit.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.