Společnost HONOR zahájila na českém trhu prodej zcela nových chytrých hodinek HONOR MagicWatch 2. Ohromí vás až 14denní výdrží baterie s čipsetem Kirin A1, inteligentní promyšlenou technologií monitorování zdraví a fitness režimů, možností nastavení vlastního vzhledu ciferníku a čtyřmi druhy řemínků. MagicWatch 2 je k dostání za 4 999 Kč.

„HONOR MagicWatch 2 je další silný produkt, který nám pomáhá naplnit naší 1+8+N loT strategii.  Představuje další skvělý krok společnosti k vytvoření integrovaného ekosystému propojených smart produktů tzv. Smart Life. HONOR MagicWatch 2 posiluje naše progresivní směřování v oblasti designu smart hodinek a vývoji nositelných výrobků. Ať jste v práci nebo v posilovně, MagicWatch 2 vám zajistí optimální výkon,” uvádí George Zhao, prezident společnosti HONOR.

Rychlé hovory kdykoliv

MagicWatch 2 umožňují díky Bluetooth uskutečňovat a přijímat hovor prostřednictvím sluchátek nebo vestavěného reproduktoru a mikrofonu až do vzdálenosti 50 metrů od telefonu. Na displeji se také po propojení s telefonem zobrazí upozornění z SMS zpráv, e-mailů nebo kalendáře. K dispozici jsou i vestavěné aplikace včetně počasí, budíku, stopek, nalezení telefonu a mnoho jiných. MagicWatch 2 poskytují 4 GB interního úložiště, z toho 2 GB mohou být využity na ukládání hudby. Hodinky umí uložit a přehrát až 500 skladeb nebo streamovat hudbu přímo z chytrého telefonu.

Honor MagicWatch 2

Skvělý parťák na cvičení

Osobnější, rozmanitější a účinnější fitness styl, to je záměr nových chytrých hodinek HONOR MagicWatch 2. Ty podporují až 15 režimů cvičení včetně 8 outdoorových a 7 indoorových sportů od běhu venku, turistiky, cyklistiky, triatlonu až po plavání, volný trénink nebo cvičení na veslovacím trenažéru. Kromě 15 fitness režimů nabízí chytré hodinky 13 profesionálních běžeckých režimů od začátečníka po profesionála. Ať už s běháním začínáte nebo běháte dlouho a chcete dosáhnout vyšší úrovně, fitness hodinky HONOR MagicWatch 2 nabízí chytrého trenéra, který v reálném čase poskytuje rady na zlepšení výkonu. Hodinky jsou navrženy také pro všechny milovníky vodních sportů, kteří chtějí sledovat každý pohyb ve vodě – od počtu bazénů až po šnorchlování v moři, na to vše jsou HONOR MagicWatch 2 připravené. Zvládnou také potápění až do hloubky 50 m a během plavání mohou sledovat srdeční rytmus, SWOLF, vzdálenost, spálené kalorie i rychlost.

Honor MagicWatch 2

Honor MagicWatch 2 – Pokročilý rádce v oblasti zdraví a wellness

Díky HUAWEI TruSleep™2.0 technologii dokážou hodinky MagicWatch 2 přesně sledovat a diagnostikovat 6 běžných poruch spánku a zároveň poskytnout více než 200 doporučení na zlepšení jeho kvality. Hodinky rovněž monitorují úroveň stresu, kterou za pomocí dýchacích cvičení prostřednictvím technologie HUAWEI TruRelax™ dovedete výrazně snížit. HUAWEI TruSeen™ zase zabezpečuje 24/7 monitoring tepu srdce a upozorní, jakmile se hodnoty pohybují pod nebo nad normální úrovní. Všechny údaje o zdraví je možné synchronizovat s předem nainstalovanou aplikací HUAWEI Zdraví.

MagicWatch 2 se pyšní 1,39“ AMOLED dotykovým displejem, špičkovými technologiemi na monitorování zdraví a wellness, baterií s dlouhou životností a přizpůsobitelnými ciferníky. MagicWatch 2 jsou k dispozici ve dvou velikostech, a to 42 mm a 46 mm.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.