Na konci loňského roku značka Redmi hlásila, že chce své portfolio postupně rozšiřovat i o další produkty. Hovořilo se o noteboocích, chytrých televizí a také hodinkách. Vzhledem k tomu, že obliba značky Redmi je poměrně značná, mnoho fanoušků čeká co a kdy bude uvedeno. Lu Weibing naznačil, že jako jeden z prvních nových produktů by se měly objevit Redmi chytré hodinky. Ovšem podle čerstvých informací z Weibo se spíš můžeme těšit na Redmi fitness náramek.

Známý čínský tipař sdílel snímek a podrobnosti o chystané nositelnosti. Kromě jiného uvedl, že informace o funkcích a vzhledu našel v aplikaci Mi Fit. Redmi fitness náramek by měl mít podle snímku, který není příliš kvalitní, malý obdélníkový displej obklopený poměrně tlustým rámečkem. Ve spodní části obrazovky by mělo být kapacitní tlačítko, které na obrázku vypadá jako tenká bílá čárka.

V aplikaci Mi Fit jsou k dohledání i informace o funkcích. Ty by měly obsahovat standardní klasiku, která je k vidění u podobných nositelností. Jde tedy o monitoring tepové frekvence, informace o počasí, budík nebo i různé notifikace. Údajně by neměla chybět ani podpora NFC a přehrávání hudby. Redmi fitness náramek by měl být levný a svou cenou by se mohl dostat i pod cenu náramků Mi Band. Kdy by však mohl být oficiálně představen není známo.

Ovšem po nahlédnutí do certifikačního výpisu Bureau of Indian Standards (BIS) by se tak mohlo stát v dohledné době. Přestože je ve výpisu uveden jako „Smart Watch“, je pravděpodobné, že jde skutečně o Redmi náramek, BIS totiž jednotně certifikuje veškeré nositelnosti. A je také pravděpodobné, že k představení náramku dojde v Indii.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.