Kolem chystaných telefonů letošní řady Samsung Galaxy S20 je pořád rušno a na síti se objevují stále nové informace. Jedna z posledních poodhalila, jak hluboko budou muset sáhnout do peněženek zájemci o jejich koupi. Ne, nebude to levná záležitost a ceny letošních modelů budou poněkud vyšší, než ceny těch loňských. A nejdražší a samozřejmě taky nejvybavenějším modelem bude Samsung Galaxy S20 Ultra. Jeho cena by se měla pohybovat kolem 1300 euro.

A u modelu Samsung Galaxy S20 Ultra dnes zůstaneme. Na síť se dostaly renderované obrázky tohoto telefonu. Na svém twitterovém účtu je zveřejnil Ishan Agarwal. Kromě renderů zveřejnil i upravené ceny Galaxy S20 Ultra. Verze se 128 GB interní paměti by podle Agarwala mohla stát 1349 euro (33941 Kč) a verze s 512 GB interního úložiště pak 1549 euro (38973 Kč). Samozřejmě se bavíme o modelu s podporou 5G sítí. Telefon by měl být nabízen ve dvou barevných variantách, a to Cosmic Grey a Cosmic Black.

Z renderů lze vyčíst design Galaxy S20 Ultra. Ten nijak nevybočuje z designové linie, kterou má celá letošní řada S20. Displej má 2,5D zakřivení, na zadním panelu je velký obdélníkový modul fotoaparátu se čtyřmi snímači a kolébka hlasitosti a tlačítko pro zapnutí/vypnutí je na pravé hraně. Podle předchozích informací by měl být hlavní fotoaparát osazen i jedním periskopickým senzorem s až 100× digitálním zoomem a 10× optickým zoomem. Neměl by chybět ani Space Zoom pro astro fotografie. Dodejme ještě, že model Ultra by měl mít i ToF senzor, který však na renderech není vidět.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.