Ekosystém Xiaomi je vskutku pořádně masivní a zahrnuje obří porci gadgetů a vychytávek opravdu pro každého. Což je těsně před Vánoci naprosto ideální, protože máte možnost si vybrat ten správný kousek jako dárek pro vaše blízké. Ne všechny produkty tohoto ekosystému ale nesou přímo logo Xiaomi, protože čínský gigant využívá v hojné míře i služeb menších výrobců. Dva takové kousky pro vás máme i dnes z nabídky na Ebayi, kde najdete jak bezdrátová sluchátka QCY T1 Pro, tak i masážní strojek Jeeback G2.

Bezdrátová sluchátka QCY T1 Pro jsou jedny z mnoha podobných kusů z poslední doby, ale určitě mají co nabídnout a vybočit z řady. Potěší určitě kvalitní zvuk díky SBC/AAC kodeku, technologie potlačení okolních ruchů CVC u duálního mikrofonu, certifikace IPX4 nebo připojení pomocí moderního Bluetooth 5.0. Sluchátka jsou velmi lehká (jen 4g jedno) a díky TWS technologii se dají používat i jednotlivě. Samozřejmostí je dotykové ovládání, automatické párování a slušná výdrž 40 mAh baterie kolem 4 hodin + nabíjecí box s kapacitou 750 mAh. Pořídíte je z německého skladu jen za 19.99 euro.

Xiaomi Jeeback G2 je specializovaný krční masážní přístroj, který je designován právě pro úlevu s podobnými problémy a může nabídnout tři masážní hlavice z nerezové oceli. V těch jsou i elektrody k vyhřívání kůže na 42°C a díky zakřivenému „L-designu“ a váze pouhých 190 g nebude problém si přístroj pohodlně nasadit. Vestavěná 1400 mAh baterie by měla vystačit až na 4 hodiny provozu, takže chvíli určitě bez dobíjení vydrží. Pokud tedy toužíte po lehce futuristickém masážním gadgetu pro vaše ztuhlé krční svaly, tak s tímhle kouskem určitě nesáhnete vedle. K mání je také  z německého skladu jen za 43.99 euro.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.