Už za týden se poodhrne opona na další velké představovačce značky Redmi a tvůrci nám odhalí další sadu extrémně zajímavých novinek. Hlavní díl pozornosti samozřejmě ukousnou telefony řady Redmi K30, ale byla by určitě chyba se věnovat jenom jim. Podle šéfa značky Lu Weibinga totiž značka plánuje expanzi na některá pole (zatím) neoraná a měli bychom se tak dočkat třeba chytrých reproduktorů nebo nové generace routeru. Dnes jsme se však dočkali ještě jednoho velmi zajímavého slibu, protože se možná dostane i na nový full-screen notebook řady RedmiBook.

První RedmiBooky byly představeny v květnu letošního roku a v říjnu je pak následovaly aktualizované verze založené na platformě čipsetů AMD. Design zůstal stejný a rozhodně se nejednalo o displeje s nějakými extra širokými rámečky. Proto jsme velmi zvědavi jak se Redmi popasují se slibem full-screen notebooku pod designové stránce. Kromě informace o displeji jsou zatím tvůrci na cokoliv dalšího velmi skoupí a zatím nehodili do pléna žádné další drobky. Takže si na vše konkrétní budeme muset počkat opravdu až do 10. prosince.

Samozřejmě existuje i varianta, že půjde jen o nějaké přeznačení nebo hru s odhalením pro jiné trhy a z celého nového modelu se vyklube právě starý známý říjnový RedmiBook s AMD. Ostatně hrátkám s označením lehce napovídá i plakátek k chystanému představení routeru Redmi AC2100, který jako by názvem z oka vypadl již existujícímu Xiaomi Mi Router AC2100… Takže třeba z humbuku a velkých novinek mnoho nezbude. Ale za ten nový full-screen notebook bychom se na Redmi určitě nezlobili 🙂

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.